fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

OĽaNO: Matovič zostane ministrom financií aj po uplynutí ultimáta SaS a nič sa na tom nezmení

Podľa hnutia Igor Matovič vyhral voľby a dostal mandát na zostavenie koalície.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.8.2022 (Webnoviny.sk) – Predsedníctvo hnutia OĽaNO spolu s poslaneckým klubom rozhodlo, že Igor Matovič zostane ministrom financií aj po uplynutí ultimáta zo strany SaS. Ako ďalej informovalo hnutie, toto rozhodnutie je nemenné.

„Igor Matovič vyhral voľby. Dostal mandát na zostavenie koalície pre toto volebné obdobie. Je predsedom strany s najvyšším počtom poslancov v parlamente. Hnutie OĽaNO chce naplniť sľuby, ktoré ľuďom dalo v riadnych voľbách,“ uviedlo hnutie prostredníctvom svojho stanoviska.

Zároveň dodali, že pozvali predstaviteľov strán pôvodnej koalície na stretnutie, ktoré sa uskutoční v piatok 12. augusta o 13:00 v hoteli Bôrik.

Viac k témam: Koaličná kríza, Minister financií SR
Zdroj: Webnoviny.sk – OĽaNO: Matovič zostane ministrom financií aj po uplynutí ultimáta SaS a nič sa na tom nezmení © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií