fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Scholz mal pozitívny test na koronavírus a išiel hneď do izolácie, nakazila sa aj ministerka vnútra

Podľa hovorcu nemeckej vlády má kancelár mierne symptómy a ihneď išiel do izolácie.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.9.2022 (Webnoviny.sk) – Nemecký kancelár Olaf Scholz mal pozitívny test na koronavírus. V pondelok to pre tlačovú agentúru DPA povedal hovorca nemeckej vlády Steffen Hebestreit. Dodal, že kancelár má mierne symptómy a ihneď išiel do izolácie. Scholz tento týždeň zrušil účasť na všetkých verejných akciách, ale plánuje sa online zúčastňovať na vládnych zasadaniach, povedal hovorca.

Viac o téme: Koronavírus

Olaf Scholz sa v nedeľu vrátil z dvojdňovej oficiálnej cesty po krajinách Perzského zálivu a predtým bol na Valnom zhromaždení Organizácie Spojených národov v New Yorku. Scholz nie je jediným predstaviteľom nemeckej vlády, ktorý je teraz nakazený koronavírusom. Ministerka vnútra Nancy Faeserová v pondelok ráno na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter oznámila, že tiež mala pozitívny test.

Viac k témam: COVID-19
Zdroj: Webnoviny.sk – Scholz mal pozitívny test na koronavírus a išiel hneď do izolácie, nakazila sa aj ministerka vnútra © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií