Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opíš nám svoj letný zážitok a vyhraj skvelé ceny

Ženy sa obliekajú do bikín, chlapi chodia len v šortkách, slnko praží ako divé, najlepšie chutia poriadne vychladené nápoje a samozrejme neskutočné veľké množstvo zážitkov. Aj o tom je leto! Portál Klocher.sk pre vás pripravil letnú súťaž s názvom MOJE LETO. Do súťaže sa môžete prihlásiť už dnes (od 10. augusta).

Letný zážitok!

Súťaž spočíva v tom, že nám opíšete svoj najlepší, najtajnejší, najzaujímavejší alebo vzrušujúcejší letný zážitok.  Váš letný príbeh musí mať najmenej 200 slov, musí obsahovať min. jednu fotografiu, parádny titulok a uvedený email súťažiaceho.

Súťaž začína 10. augusta, čiže dnes a potrvá až do 10. septembra. V tomto období nám môžete posielať vaše letné zážitky na klochersk@gmail.com a hlasovať za ten najlepší. Hlasuje sa pomocou FB-like tlačítka pod článkom. Najviac lajkovaný článok vyhrá zaujímavé ceny od redakcie Klocher.sk a partnera súťaže Kondomshop.sk.

moje leto - zážitok

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií