fbpx
Trapas v priamom prenose! Tvrdila, že jej pes je vegetarián a tak bol vystavený jednoduchému experimentu (VIDEO)

Trapas v priamom prenose! Tvrdila, že jej pes je vegetarián a tak bol vystavený jednoduchému experimentu (VIDEO)

Žena v rannej šou tvrdila, že jej pes sa sám, dobrovoľne a spontánne stal vegetariánom. V televízii sa však rozhodli spraviť experiment…

Psy vo všeobecnosti radíme k mäsožravcom. Na konzumáciu mäsitej stravy majú uspôsobenú čeľusť i zuby. Takáto pre psov bežná strava je pre nich potrebná a napomáha im k zdraviu. Túto psiu podstatu sa ale rozhodla vyvrátiť Lucy Carrington,majiteľka huskyho menom Storm. Tá tvrdila, že jej štvornohý miláčik sám a spontánne prešiel na vegetariánsku stravu, čo ju potešilo. To, že jej pes je vegetarián prišla predviesť i to rannej šou s názvom This Morning, ktorá sa vysiela naživo.

V rannej šou sa však rozhodli pre jednoduchý experiment – postavili psa pred dve misky. V jednej bola zelenina a v druhej mäso. Storm sa však rozhodol tak, že všetkých (ne)prekvapil… A aby toho nebolo málo, Lucy uviedla, že sama sa radí k mäsožravcom: “Jem mäso. Len som poslednú dobu konzumáciu mäsa trošku obmedzila.”

 

 

Zdroj: https://www.iflscience.com/plants-and-animals/the-internet-is-trolling-a-woman-who-appeared-on-uk-tv-claiming-her-dog-enjoyed-a-vegetarian-diet/all/

Foto: https://www.youtube.com/watch?v=-w8k7xqCxxY

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tieto zvieratká nemali ľahký osud, no aj napriek handicapu dnes žijú šťastne...
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.