fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pezinskí policajti zadržali prevádzača s niekoľkými migrantmi, upozornili na seba rýchlou jazdou (foto)

Vodič na vozidle smeroval na Pezinskú Babu, pričom policajtom sa ho podarilo zastaviť na Malackej ulici.

Máte tip? napíšte nám mailom

27.8.2022 (Webnoviny.sk) – Pezinským policajtom sa v sobotu v noci podarilo zadržať prevádzača so siedmimi nelegálnymi migrantmi. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, v sobotu po druhej hodine v noci spozorovali policajti auto Ford Mondeo, ktoré vo vysokej rýchlosti jazdilo po Seneckej ulici v Pezinku.

Následne začali vozidlo prenasledovať. Vodič na vozidle smeroval na Pezinskú Babu, pričom policajtom sa ho podarilo zastaviť na Malackej ulici. Za volantom Mondea sedel Ukrajinec s pobytom v Českej republike a okrem neho sa v aute nachádzalo ďalších sedem osôb bez dokladu totožnosti.

Vodič sa priznal, že je prevádzačom a zabezpečuje prevoz cudzincov z Maďarska smerom do Českej republiky. Nelegálni migranti boli spolu s prevádzačom zadržaní a následne odovzdaní cudzineckej polícii k ďalším procesným úkonom.

Viac k témam: Migranti, Prevádzačstvo
Zdroj: Webnoviny.sk – Pezinskí policajti zadržali prevádzača s niekoľkými migrantmi, upozornili na seba rýchlou jazdou (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií