fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Šla na pohovor a malého syna nechala v aute. Keď sa o 2 hodiny vrátila, nechcela veriť vlastným očiam

Máte tip? napíšte nám mailom

Žena, ktorá šla na pracovný pohovor a svojho syna nechala samého v aute, sa zrútila.

35-ročná Ruska, Olesya Yeletskova, sa vybrala na pracovný pohovor v meste Stupino, neďaleko Moskvy. Vzala so sebou i svojho 5-ročného syna, Olega Guseva, ktorého ale nechala zatvoreného v aute. Aj keď bolo v tom čase vonku iba 24 stupňov Celzia, nenechala mu ani otvorené okno a navyše bol pripútaný v autosedačke. Keď sa po dvoch hodinách vrátila k vozidlu, Oleg bol mŕty a psychicky sa z toho zrútila.

Zdroj: Daily Mail

Miestna polícia začala voči žene stíhanie za usmrtenie z nedbanlivosti, začo jej hrozí až dvojročný trest odňatia slobody. Olesya a jej 31-ročný manžel Alexey Gusev boli pritom vždy považovaní za dobrých a starostlivých rodičov.

Zdroj: Daily Mail

“Matka odišla na pohovor a chlapca nechala v aute. Keď sa po dvoch hodinách vrátila, dieťa už nevykazovalo známky života. Príčiny smrti a okolnosti incidentu sa vyšetrujú,” uviedla ruská detská ombudsmanka Ksenia Mishonová.

 

 

Foto: https://abcnews.go.com/US/hot-debate-leave-child-car/story?id=24869147

http://www.dailymail.co.uk/news/article-6081705/Boy-5-dies-mother-locks-car-two-hours-75F-heat.html

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-6081705/Boy-5-dies-mother-locks-car-two-hours-75F-heat.html

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií