fbpx
Pokúša osud? Boris Pršo neberie varovania lekárov vážne a robí si po svojom!

Pokúša osud? Boris Pršo neberie varovania lekárov vážne a robí si po svojom!

Hoci ešte neubehol ani rok od vážnej mŕtvice, po ktorej markizák Boris Pršo zostal v kritickom stave v umelom spánku, vyzerá to tak, že mu pracovný zhon a stres už chýba. Napriek zákazom lekárov sa pomaly ale isto vracia do mediálneho sveta a trúfa si aj na nikdy nekončiaci pracovný nápor. 

Pred pár mesiacmi ešte netušil, či sa zotaví z ochrnutia a vráti sa mu reč, dnes sa už bezhlavo vrhá do nových pracovných projektov. Na sociálnej sieti sa dokonca vyjadril, že by chcel byť súčasťou najbližšej SuperStar. Očividne už zabudol, že práve relácia podobného typu ho naposledy takmer zabila. Očividne má iný rebríček hodnôt.

instagram.com

„Síce tentoraz som to nedal, ale ak ešte niekedy bude ďalšie pokračovanie, budem tam. Hoci len kávu nosiť,“ napísal pod fotku Pršo.

Napriek tomu, že všetci pevne dúfame, že sa obľúbený moderátor čoskoro zotaví a vráti späť do pracovného kolotoča, určite je na mieste zvážiť ešte predĺženie rekonvalescencie a príliš sa neuponáhľať. Následky môžu byť totiž nezvratné…

Zdroj: cas.sk

Foto: cas.sk (instagram)

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Legendárny plavčík z Pobrežnej hliadky, David Hasselhoff, ochutnával slovenské sladkosti! Ktoré mu chutili?!
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)