fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pokúša osud? Boris Pršo neberie varovania lekárov vážne a robí si po svojom!

Máte tip? napíšte nám mailom

Hoci ešte neubehol ani rok od vážnej mŕtvice, po ktorej markizák Boris Pršo zostal v kritickom stave v umelom spánku, vyzerá to tak, že mu pracovný zhon a stres už chýba. Napriek zákazom lekárov sa pomaly ale isto vracia do mediálneho sveta a trúfa si aj na nikdy nekončiaci pracovný nápor. 

Pred pár mesiacmi ešte netušil, či sa zotaví z ochrnutia a vráti sa mu reč, dnes sa už bezhlavo vrhá do nových pracovných projektov. Na sociálnej sieti sa dokonca vyjadril, že by chcel byť súčasťou najbližšej SuperStar. Očividne už zabudol, že práve relácia podobného typu ho naposledy takmer zabila. Očividne má iný rebríček hodnôt.

instagram.com

„Síce tentoraz som to nedal, ale ak ešte niekedy bude ďalšie pokračovanie, budem tam. Hoci len kávu nosiť,“ napísal pod fotku Pršo.

Napriek tomu, že všetci pevne dúfame, že sa obľúbený moderátor čoskoro zotaví a vráti späť do pracovného kolotoča, určite je na mieste zvážiť ešte predĺženie rekonvalescencie a príliš sa neuponáhľať. Následky môžu byť totiž nezvratné…

Prečítajte si tiež:
FOTO Angličanka našla na pláži mušľu s tvárou Usáma bin Ládina

Zdroj: cas.sk

Foto: cas.sk (instagram)

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií