fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Policajná naháňačka v Bratislave skončila zadržaním vodiča, stihol nabúrať aj dve autá

Vodič vozidla s maďarským evidenčným číslom ešte predtým stihol nabúrať dve autá a pokúsil sa o útek.

Máte tip? napíšte nám mailom

7.9.2022 (Webnoviny.sk) – Stredajšia policajná naháňačka v centre Bratislavy sa skončila zadržaním páchateľa. Vodič ešte predtým stihol nabúrať dve autá a pokúsil sa o útek. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, hliadka chcela v stredu krátko predpoludním na Nábreží armádneho generála Ludvíka Slobodu zastaviť a skontrolovať vozidlo Kia Sorento. Vodič však na znamenia hliadky nereagoval a začal pred ňou unikať v smere do centra mesta.

„Vozidlo s maďarským evidenčným číslom vo vysokej rýchlosti ohrozovalo pri úniku ostatných účastníkov cestnej premávky,“ uviedol Szeiff s tým, že auto pri úniku narazilo do dvoch ďalších vozidiel na Klobučníckej ulici. Vodič sa dal následne na útek, policajná hliadka ho po chvíli zadržala.

Viac k témam: Naháňačka s policajtmi
Zdroj: Webnoviny.sk – Policajná naháňačka v Bratislave skončila zadržaním vodiča, stihol nabúrať aj dve autá © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií