fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Poslanec ĽSNS má pozitívny test na koronavírus!

Máte tip? napíšte nám mailom

Jeden z poslancov strany ĽSNS Eduard Kočiš mal pozitívny test na nový koronavírus, informuje Denník N  „Pán poslanec mal pozitívny test. NR SR je o tom informovaná,“ informoval denník hovorca strany Ondrej Ďurica.

Podľa informácií sa mal Eduard Kočiš a jeho rodina nakaziť na dovolenke v Bulharsku, kde dovolenkoval aj s rodinou. Keďže bude parlament zasadať najbližšie až v septembri, v kontakte s ostatnými poslancami nebude. Priebeh jeho ochorenia zatiaľ nie je známy.

Podľa Mariana Kotlebu vírus nevznikol prirodzene

Poslanec Národnej rady a volebný líder ĽSNS  Marian Kotleba do dnes tvrdil, že koronavírus pravdepodobne existuje a vírus nevznikol prirodzene, keďže ho umelo vytvorili. Svetová zdravotnícka organizácia i odborníci dlhodobo podobné vyjadrenia odmietajú.

AKTUÁLNEPoslanec ĽSNS Eduard Kočiš a jeho dieťa a manželka boli pozitívne testovaní na koronavírus.Čakáme na reakciu voccu. :)Zdroj: Aktuality.sk, Dennik N#ainz

Zveřejnil(a) STOP ĽSNS dne Pátek 14. srpna 2020

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií