fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Predstavzatia, ktoré si všetci berieme do nového roka, no nefungujú

Máte tip? napíšte nám mailom

Ani sme sa nenazdali a už sú sviatky za nami. Pomaly sa všetci pripravujeme na bujaré oslavy príchodu nového roka a hľadáme sebareflexiu. Pýtame sa sami seba, čo by sme v roku 2020 vedeli urobiť lepšie, čo by sme vedeli zmeniť. Ach, také typické! Koľko rokov sme na svete, toľko rokov sme v tomto období vždy rozmýšľali rovnako, no ešte stále sme celkom nepochopili, že predsavzatia nefungujú. Toto sú najtypickejšie z nich:

Schudnem

Že nie je každý so svojou váhou spokojný, to nie je žiadne tajomstvo. Vlastne je menej tých, ktorí sú so svojou postavou spokojní, ako tých, ktorí nie. Spoľahnúť sa však na čaro prechodu do nového roka je naozaj naivné, ak by ste chceli, urobili by ste so sebou niečo už dávno.

Zdroj: pexels.com

Nebudem piť

Háááá-hááá-háááá! Áno, áno, určite. Budeme hádať, povedali ste si to hneď po silvestrovskej oslave, keď vám žena podávala s uľútosteným a nahnevaným výrazom v jednom veľmi silný, slepačí vývar. Nie, ani protialkoholické predstavzatia nikdy nefungovali, verte nám.

Prečítajte si tiež:
Milujete mačky? Toto je zopár fotografií pred tým a potom, čo sa z mačiatka stala šelma

Budem zdravšie jesť

No jasné a najlepšie by bolo, ak by ste sa hneď stali vegánom. Pozrite, koľko vám to vydržalo minulý rok? Povedzme si narovinu, zelenina je dnes drahá, príprava zdravého jedla náročná a zdĺhavá a komu by sa chcelo stále umývať tie dózy v práci? Voľba je jasná, na zdravé jedlo jednoducho nemáte čas.

Predstavzatia, ktoré si všetci berieme do nového roka, no nikdy ich nesplníme
Zdroj: pexels.com

Budem cvičiť

Hej, hej, to sme už tiež počuli. Niekedy to bolo o tom, že cvičenie je dnes drahé. Potom ste dostali kartu MultiSport, tak ste museli vymyslieť niečo originálnejšie. Ahá, počkať, už to máme, jasné. Nemáte čas. Tak ako rok predtým. A ten rok predtým, ako bol rok predtým. A ešte predtým. Nevadí, snáď v roku 2021.

Nebudem fajčiť

Zase sa ideme zbaviť ďalšej závislosti len kvôli novému číslu v dátume? Ale prosím vás. Nie, že by sme boli skeptickí, to nie, my vám naozaj držíme palce. No štatistiky nepustia.

Predstavzatia, ktoré si všetci berieme do nového roka, no nikdy ich nesplníme
Zdroj: pexels.com

Aké predstavzatia si beriete do nového roka vy? 🙂

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií