fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Predvolebná kampaň v Bratislave nebola pekná, skonštatoval primátor Vallo

Matúš Vallo vyjadril ľútosť, že po kampani sa môže niekomu zdať že Bratislava je horším mestom ako je.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.10.2022 (Webnoviny.sk) – Predvolebná kampaň v Bratislave nebola pekná, uviedol po dnešnej účasti na spojených voľbách primátor Bratislavy Matúš Vallo. Vyjadril ľútosť, že po kampani sa môže niekomu zdať že Bratislava je horším mestom ako je. Zároveň poznamenal, že Bratislava je skvelé mesto a počas kampane počul aj hlasy, ktoré predtým k nemu nedoľahli.

Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku

K výsledkom volieb sa súčasný primátor nechcel vyjadrovať s tým, že komentovať bude až výsledok. „Za štyri roky sme sa snažili ľudí presvedčiť, že sľuby vieme plniť a že naše mesto sa dá viesť transparentným spôsobom,” poznamenal s tým, že Bratislava sa stala súdržným mestom.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 (fotografie)

V prípade svojho úspechu chce Vallo pokračovať v začatých projektoch, aj v obnove verejných priestorov. V prípade, že by v tohtoročných voľbách neuspel, má v pláne pokračovať vo svoje predchádzajúcej profesii. „Som architekt a odišiel som z úspešného ateliéru, takže k tomu by som sa vrátil,” doplnil.

Viac k témam: Komunálne a župné voľby do VÚC 2022 na Slovensku, Primátor Bratislavy
Zdroj: Webnoviny.sk – Predvolebná kampaň v Bratislave nebola pekná, skonštatoval primátor Vallo © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Tragická dopravná nehoda v Poprade si vyžiadala život muža, nemal na sebe reflexné prvky
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií