fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pri ultrazvuku si gynekológ všimol niečo desivé a ženu poslal na interrupciu, tá to ale odmietla. Dopadlo to takto…

Máte tip? napíšte nám mailom

Gynekológ žene radil, aby tehotenstvo ukončila, no ona sa rozhodla pre iné riešenie…

Keď pred pár rokmi šla tehotná Tammy Gonzalez na ultrazvuk, všetkých zaskočila. Hoc tehotenstvo prebiehalo bez znateľných komplikácií, nenarodené dieťa, ktoré v sebe nosila, trpelo podľa odborníkov vzácnou formou rakoviny úst, a tak jej gynekológ radil, aby podstúpila interrupciu. To ale Tammy odmietla.

uhjkml

Namiesto umelého prerušenia tehotenstva sa rozhodla vyhľadať špecialistu na endoskopickú chirurgiu, Rubena Quintera, ktorému sa podarilo ešte nenarodenému dieťatku nález z úst vyoperovať. Žene sa nakoniec narodilo dievčatko, ktoré dostalo meno Leyna Mykaella Gonzalez. Leyna pôrod nielen prežila, ale dnes je úplne zdravá, čo počas tehotenstva lekári vylučovali.

Tammy sa po niekoľkých rokoch od pôrodu rozhodla usporiadať tlačovú konferenciu, na ktorej spolu so svojím manželom a deťmi, ale i lekármi, predviedla novinárom, že zázraky sa skutočne dejú.

gbhjm

lmnjk

Zdroj:promuze.blesk.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií