Hrôzostrašné osudy ako z filmu: Príbehy ľudí pochovaných ZAŽIVA

Hrôzostrašné osudy ako z filmu: Príbehy ľudí pochovaných ZAŽIVA

Niekedy existovala rana istoty. Ľudia tak boli pochovaní s istou smrťou. No prinášame vám príbehy ľudí, ktorým sa rana istoty neuštedrila a ktorí boli doslova pochovaní za živa. Tieto príbehy ľudí pochovaných zaživa majú desivý priebeh. Nájdete ich aj v knihe, ktorá v minulosti vyšla vo Veľkej Británií. Hrôzostrašné príbehy mali často tragický koniec.
Jeden z najdesivejších príbehov ľudí, ktorí boli pochovaní zaživa, si prežila tehotná žena z Talianska na začiatku 20. storočia pár dní pred pôrodom omdlela a lekár ju vyhlásil za mŕtvu. Uznal, že ju skolila hystéria. O dva dni neskôr hrob z nezistených dôvodov otvorili a našli tam už nie len ženu, ale aj jej syna, ktorého v hrobe porodila. Bohužiaľ, obaja krátko na to zomreli.príbehy pochovaných zaživa

Mary Bestová (†17) má taktiež desivý príbeh. Trpela cholerou a mala neznesiteľné bolesti. Keď omdlela, lekári ju vyhlásili za mŕtvu. Pochovali ju v ten istý deň kvôli nebezpečenstvu šírenia nákazy. V roku 1881, teda o 10 rokov neskôr pochovali do rodinnej hrobky jej strýka. Pohľad, ktorý sa vtedy naskytol na telo nebohej, prestrašil všetkých.Veko rakvy bolo porušené a telo bolo na poli z rakvy von. Nebohá Mary mala ruku skrútenú, akoby na nej pred smrťou držala svoj krk. Na tele sa objavili aj poranenia lebky. V truhle sa teda podľa všetkého prebrala z bezvedomia a jej výkriky o pomoc nik nepočul. Podľa všetkého sa radšej uškrtila.


Niečo podobné si prežil aj štrnásťročný chlapec z Francúzska. Jeho matka mala veľmi silnú predtuchu, že chlapec nie je mŕtvy. Napriek tomu ho pochovali. Jeho matka sa od zúfalstva a žiaľu snažila holými rukami vyhrabať syna zo zeme a vtedy sa jej naskytol desivý pohľad. Telo jej syna bolo celé pokrútené a obrázky vypadali tak, akoby sa jej syn snažil dostať zo zeme von svojpomocne. Žiaľ neúspešne.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ako vysušiť mokrú knihu, aby sa jej strany nezvlnili? Tu je odpoveď!

Nie všetky takéto príbehy skončia smrťou.

Dôkazom toho je aj iba dvojročný Kevin z Brazílie. Iba pred pár rokmi vyhlásili Kevina za mrtvého. Lekári ho odovzdali rodičom, ktorí mu chystali smútočný obrat. Vo chvíli, keď nad jeho otvorenou rakvou držali vigílie, zrazu sa prebudil a požiadal o pohár vody. Ani dnes nie sú príbehy ľudí pochovaných zaživa ojedinelé.

Zdroj: Internet

Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu