fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ George v nebezpečenstve: William a Kate sa obávajú o jeho bezpečnosť

Máte tip? napíšte nám mailom

Princ George, najstaršie dieta prica Williama a Kate Middleton je podľa najnovších informácií v ohrození. Na jeho bezpečnosť dohliada 24 hodín policajná ochranka.

Princ William a jeho manželka Kate Middleton sa boja o bezpečnosť ich najstaršieho syna, princa Georga. Dôvodom je bývalý zločinec, 40-ročný Darren Benjamin. V roku 2008 bol tento muž odsúdený na sedem rokov väzenia za týranie a mučenie. Internetový portál, „The Sun Magazin“ odhaľuje, že bývalý zločinec, ktorý je v súčasnosti vodičom dodávky, sa chválil svojim príbuzným, že sa priblížil k princovi Georgovi. Tiež povedal, že budúci kráľ je veľmi príjemný.

Princ George v nebezpečenstve
Zdroj: @theprincegeorgeofcambridge

Zločinec v paláci

Ešte počas letných prázdnich, mal 14. júla dodať Darren Benjamin nábytok do Kensingtonského paláca, v ktorom bývajú Kate a William s rodinou. Vďaka tomu mohol vidieť princa Georga, ale aj princeznú Charlotte a princa Louisa zblízka. K stretnutiu detí a bývalého zločinca došlo podľa informácií na nádvorí paláca.

„Darren je násilný zločinec, ktorý bol uväznený a odsúdený za obzvlášť závažný zločin mučenia, ktorý vykonal skutočne veľmi násilným spôsobom,“ hovorí zdroj.

Princ William sa veľmi obáva o bezpečnosť svojich detí. „Domnieva sa, že zločinci si po ukončení trestu zaslúžia druhú šancu, ale pýta sa, či sú súčasné bezpečnostné opatrenia dostatočné. Je veľmi dôležité vedieť, kto vstúpi do paláca.”

Bezpečnosť kráľovskej rodiny

Buckinghamský palác v súčasnosti prehodnocuje svoje bezpečnostné opatrenia. Dôvodom je nie len Darren, ale aj to, že začiatkom tohto mesiaca sa 22-ročnému mužovi podarilo preliezť plot Buckinghamského paláca, pričom uprostred noci prenikol do areálu.

Na základe obáv a skutočností, ktoré sa za poslené obdobie okolo princa Georga udiali sa William a Kate rozhodli pre ochranu svoju najstaršieho syna. Princ George, ktorý navštevuje prestížnu školu v Londýne má vlastnú policajnú ochranku, ktorá je pri ňom 24 hodín denne. Niekoľko ľudí sa dokonca pokúsilo preniknúť do jeho školy, aby sa k nemu priblížili. Boli však zadržaní. Prítomná policajná ochanka dohliada aj na jeho sestru, princeznú Charlotte, s ktorou navštevujú rovnakú školu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií