fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II.

V osobnom vyhlásení, ktoré v pondelok zverejnili na webstránke Archewell Harryho a jeho manželky Meghan, sa tiež vyjadril, že si uchováva všetky spoločne prežité chvíle.

Máte tip? napíšte nám mailom

12.9.2022 (Webnoviny.sk) – Princ Harry, vojvoda zo Sussexu v prvom oficiálnom vyjadrení po úmrtí britskej kráľovnej Alžbety II., vyzdvihol „neochvejný pôvab a dôstojnosť” svojej starej mamy.

Viac o téme: Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II.

V osobnom vyhlásení, ktoré v pondelok zverejnili na webstránke Archewell Harryho a jeho manželky Meghan, sa tiež vyjadril, že si uchováva všetky spoločne prežité chvíle „od najranejších detských spomienok” až po prvé stretnutie s ňou ako svojou vrchnou veliteľkou a prvé stretnutie kráľovnej s jeho manželkou a tiež to, keď prvý raz „objala svoje milované pravnúčatá”.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II. (fotografie)

Harry sa pred dvoma rokmi vzdal postavenia v kráľovskej rodine a spolu s manželkou sa presťahoval do Spojených štátov. V sobotu sa spolu s Meghan pripojili k jeho bratovi, princovi Williamovi a jeho manželke Catherine a stretli sa so smútiacimi pred zámkom vo Windsore.

Viac k témam: Úmrtie britskej kráľovnej Alžbety II.
Zdroj: Webnoviny.sk – Princ Harry vyzdvihol neochvejný pôvab a dôstojnosť kráľovnej Alžbety II. © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií