Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Psychologický test: Na ktorom obrázku sa podľa vás NENACHÁDZA rodina? Váš výber o vás odhalí skryté tajomstvá

Spoznať rodinu na fotke môže byť poriadny problém a vyskúšať si to môžete práve teraz. Máme tu pre vás totiž psychologický test, ktorý o vás prezradí veľa zaujímavého.

Nerozmýšľajte dlho, ale vsaďte na svoj inštinkt a vyberte fotku, na ktorej sa podľa vás NENACHÁDZA rodina.

Obrázok 1

Pokiaľ ste si vybrali obrázok 1, tak pravdepodobne nie ste rodinne orientovaná osoba v tradičnom zmysle slova. Za svoju skutočnú rodinu totiž považujete svojich priateľov, ktorým pomáhate, aby boli šťastní. Okrem ich šťastia vám záleží aj na šťastí ostatných ľudí, ste dobrosrdečný typ človeka.

Ako si môžete všimnúť na obrázku, malé dieťa drží za ruku iba mama z čoho usudzujeme, že zrejme nejde o najšťastnejšiu rodinu. Otec má ruky vo vreckách, neprejavuje záujem a je uzavretý iba do seba. Pokiaľ si takýto model rodiny nepredstavujete, tak ste označili túto rodinu za falošnú.

Obrázok 2

V prípade, že vás oslovil obrázok číslo 2, tak máte silnú orientáciu na rodinu. Práve ona je pre vás to najdôležitejšie v živote a všetko jej podriaďujete, dokonca aj svoje vlastné záujmy. Veríte v budovanie stabilných a trvalých vzťahov založených na dôvere a dbáte o šťastie svojich blízkych. Takýto model je pre vás skutočnou rodinou.

Aj preto ste označili číslo 2 za falošnú rodinu. Ani jeden z rodičov na obrázku totiž svoje dieťa za ruku nedrží, sú chladní a pôsobia ako cudzinci.

Obrázok 3

Posledný obrázok si zvolili tí z vás, ktorí zrejme pochádzajú z nefunkčnej rodiny. Aj kvôli tomu sa vám ťažko dôveruje ľuďom, ste úzkostlivý typ a obávate sa o svoju budúcnosť. Neustále totiž premýšľate o veciach, o dôsledkoch.

Ľudia na tomto obrázku vyzerajú ako šťastná a láskavá rodina. Ide o skutočný a reálny model rodiny, ktorú ste vy pravdepodobne nezažili, a tak neveríte, že takýto úprimný vzťah v rodine naozaj môže existovať, a preto ste ju označili za falošnú.

Na ktorom obrázku sa podľa vás NENACHÁDZA rodina? Svoj tip nám napíšte pod komentár.

Zdroj: https://brightside.me/wonder-quizzes/psychological-test-guess-which-one-is-not-a-family-489460/
Foto: https://brightside.me/wonder-quizzes/psychological-test-guess-which-one-is-not-a-family-489460/

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií