fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rebríček dôveryhodnosti členov vlády vedie Krajniak, Heger je mimo prvej trojky a najmenej ľudí verí Matovičovi

Prieskum dôveryhodnosti členov vlády.

Máte tip? napíšte nám mailom

20.11.2022 (Webnoviny.sk) – Najdôveryhodnejším členom vlády je Milan Krajniak (Sme rodina). Ministrovi práce, sociálnych vecí a rodiny dôveruje 31 percent respondentov. Vyplýva to z prieskumu agentúry FOCUS pre TV Markíza.

Na druhom mieste sa umiestnil minister dopravy Andrej Doležal, tretí skončil šéf rezortu zdravotníctva Vladimír Lengvarský. Predseda vlády Eduard Heger skončil štvrtý, dôveru mu vyjadrilo 26 percent účastníkov prieskumu. Na poslednom mieste sa umiestnil minister financií Igor Matovič, ktorému dôveruje 11 percent opýtaných. Druhá od konca skončila Veronika Remišová (Za ľudí), ktorá riadi Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR.

Prieskum agentúra uskutočnila v dňoch 2. až 8. novembra, na vzorke 1017 respondentov.

Viac k témam: Minister dopravy a výstavby SR, Minister financií SR, Minister práce sociálnych vecí a rodiny SR, Minister zdravotníctva SR, Prieskum, Prieskum dôveryhodnosti politikov
Zdroj: Webnoviny.sk – Rebríček dôveryhodnosti členov vlády vedie Krajniak, Heger je mimo prvej trojky a najmenej ľudí verí Matovičovi © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií