fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Remišová predstavila kandidátov strany Za ľudí do komunálnych volieb. S kým nepôjde do koalície?

Strana za župana Bratislavského kraja nominovala Dušana Veliča.

Máte tip? napíšte nám mailom

30.4.2022 (Webnoviny.sk) – Predsedníčka Za ľudí Veronika Remišová počas sobotňajšieho snemu strany predstavila kandidátov do komunálnych volieb. Zároveň vo voľbách vylúčila spoluprácu s niektorými politickými stranami. Informovala o tom počas tlačovej konferencie strany Za ľudí po programovom sneme.

Strana za župana Bratislavského kraja nominovala Dušana Veliča, na primátora Košíc Milana Lesňáka, na primátorku Žiliny Miriam Šutekovú, na primátorku Prešova Vieru Leščákovú, na primátorku Lučenca Alexandru Pivkovú a na primátora Žarnovice Huberta Danihela.

„Nie všetky koalície majú zmysel a preto snem strany Za ľudí prijal uznesenie, že vylučuje vo voľbách vyšších územných celkov a samospráv spoluprácu so stranami Smer – sociálna demokracia, Hlas – sociálna demokracia, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, Republika, Slovenská národná strana a Komunistická strana Slovenska,” uzavrela Remišová.

Viac k témam: Komunálne voľby, Župné voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Remišová predstavila kandidátov strany Za ľudí do komunálnych volieb. S kým nepôjde do koalície? © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií