fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

REZA GIVILI NIE JE LEN SHOWMAN, ALE AJ MILOVNÍK ŽIEN. NA KTORÉ FARMÁRKY TO SKÚŠAL?

Máte tip? napíšte nám mailom

Reza Givili účastník reality show Farma 5 sa dostal do TOP 10 najlepších farmárov, a tak získal opäť šancu zabojovať o výhru  50 000 eur na Farme 7, ktorú môžete momentálne sledovať na televíznych obrazovkách. Sympatický Iránec nesklamal a svojím humorom znova zabáva celé Slovensko. Reza je momentálne zadaný, ale nikdy sa netajil tým, že je nie len showman, ale aj  milovník žien, čo si diváci mohli všimnúť už vo Farme 5, kde mal blízko k viacerým spoluhráčkam. Svoj šarm využil dokonca aj pri návšteve ženského pohlavia na farme, z ktorej sa dokonca vykľula láska na prvý pohľad.

Reza prišiel na Farmu 5 po troch týždňoch ako pomocník pri dojení oviec. Hneď ako prišiel, si padol do oka s farmárkou Lenkou, s ktorou to vyzeralo naozaj nádejne. Ich vzťah sa však prestal rozvíjať, hneď po tom, ako zistili, že sú obidvaja príliš výbušné povahy a nedokážu spolu dlhodobo vychádzať, čo môžeme vidieť aj na Farme 7.

paradajky-300x200-1 (1)

Pomedzi jeho flirty  s Lenkou, to Reza sem-tam skúšal aj na farmárku Janku, s ktorou si tiež na začiatku veľmi dobre rozumel, no kvôli jeho prchkej povahe si neskôr viac liezli na nervy ako sa mali radi.

Prečítajte si tiež:
Pozri sa na obrázok a povedz, čo vidíš, ako prvé. Tvoja odpoveď prezradí mnohé o tvojom psychickom stave

Po čase prišla na farmu druhá Lenka, víťazka Farmy 5, ktorá na prvý pohľad pôsobila ako sivá myška, no s Rezom si sadla natoľko, že sa dokonca netajila tým, že ich vzťah na farme prerástol aj do intímností. Samozrejme, aj s touto farmárkou sa Reza rozhádal a ich vzťah sa vlastne ani nezačal a za krátky čas sa aj skončil.

Na farmu prišli návštevy ženského pohlavia a jednou z nich bola účastníčka Farmy 4, Jana Hrmová, ktorá spôsobila na farme rozruch. Jej šarm samozrejme Rezu očaril a aj na ňu skúšal jeho triky, no nevyšlo mu to úplne podľa jeho predstáv. Janka je však spolu s Rezom opäť na farme, takže zábava môže pokračovať.

paradajky-300x200-3

Druhá návšteva bola Božka Candráková, taktiež účastníčka Farmy 4, s ktorou si Reza aj takto zatancoval, a práve tu, medzi nimi preskočila iskra. Títo dvaja „farmári“ sa po farme začali stretávať a ich vzťah prerástol do lásky, ktorá trvá doteraz.

paradajky-300x200-2

Reza a Božka od skončenia Farmy 5 tvoria pár. A hoci za ten čas, viackrát oznámili rozchod, momentálne táto farmárska láska trvá, a teda na Farme 7 musí Reza sekať dobrotu, ale ako sám tvrdí, na farmu neprišiel baliť baby, ale  bojovať o 50 000 eur.

Prečítajte si tiež:
Dominika Cibulková zorganizovala oslavu “baby shower“ niesla sa v luxusnom štýle

Podarí sa mu to?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií