fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rimavskou Sobotou sa prehnala búrková smršť, obyvatelia rátajú rozsiahle škody (video)

Najväčšie škody podľa hasičov spôsobil silný dážď sprevádzaný vetrom na Základnej škole na Okružnej ulici, kde strhol veľkú časť strechy.

Máte tip? napíšte nám mailom

9.6.2022 (Webnoviny.sk) – V Rimavskej Sobote zasahujú hasiči po búrkovej smršti na viacerých miestach. Ako informuje oddelenie komunikačné a vnútorných záležitostí Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), asi najväčšie škody napáchal silný dážď sprevádzaný vetrom na Základnej škole na Okružnej ulici, kde strhol veľkú časť strechy.

Vietor poškodil a zhodil krytinu aj z futbalového štadióna a jedného rodinného domu. Ostatné výjazdy hasičov momentálne smerujú k popadaných stromom. Smršť si vyžiadala 16 výjazdov hasičov, z ktorých niekoľko stále prebieha. Zranenia hasiči nehlásia.

Viac k témam: Búrka, Dážď
Zdroj: Webnoviny.sk – Rimavskou Sobotou sa prehnala búrková smršť, obyvatelia rátajú rozsiahle škody (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií