fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Korytnačky, ktoré sa pred 43 objavili aj vo filme Rocky, sú stále živé a zdravé! Zapózoval s nimi Sylvester Stallone

Máte tip? napíšte nám mailom

Presne pred 43 rokmi, v roku 1976, mladý herec Sylvester Stallone predstavil svetu teraz už legendárneho Rockyho.

Film, rovnako ako samotný taliansko-americký herec, sa stal ikonickým a ľudia všetkých vekových kategórií dnes vedia, kto je Rocky Balboa. V snímke sa objavil aj pár korytnačiek, ktoré si Rocky kúpil u Adrian v obchode s drobnými zvieratami, kde pracovala.

Korytnačky Cuff a Link sú stále nažive. Ľudia sú dokonca zvedaví, či neprežijú aj samotného Stallona.

Minulý rok herec na sociálnej sieti zverejnil selfie s tými istými korytnačkami, ktoré si s ním zahrali aj v prvom filme o Rockym v sedemdesiatom šiestom.

Minulý rok sa Sylvester totiž opäť stretol s Cuffom a Linkom, Rockyho maznáčikmi. Fotografia vznikla pri nakrúcaní filmu Creed II. Skalní fanúšikovia možno vedia, že tento pár korytnačiek sa neobjavil len vo filme Rocky z roku 1976. Nasledoval Rocky II, Rocky Balboa aj Creed. Creed II je teda piatym filmom, v ktorom hrajú.

Niektorí si možno spomínajú na vtipnú scénu, kedy Rocky vyjadril želanie, aby Cuff a Link vedeli spievať a tancovať, aby už viac nemusel boxovať a zarábať si tak na živobytie.

Zdroj: boredpanda.com

Po tom, ako sa Rocky nakrútil a dokončil, v decembri 1975 korytnačky vrátili späť skutočnému majiteľovi obchodu, odkiaľ ich filmári kúpili. Zdá sa, že majiteľ Joseph Marks ich mal po všetky tie roky.

Obe sú samičky a v čase nakrúcania mali 5 rokov.

Cuff a Link sú stálice v Rockyho filmoch

Vlastník zvieracieho obchodu počas jednej jesene zahliadol Sylvestera Stallona, keď filmová hviezda hľadala lokácie pre nakrúcanie filmu Rocky Balboa. „Pomyslel som si: mám ho ísť pozdraviť a povedať ahoj? Poklepkal som mu po pleci a spýtal sa ho, či si ma pamätá. Povedal, že áno. Po dvoch týždňoch som mal telefonát,” spomína Marks. Keď filmári zistili, že pôvodný korytnačí pár žije, rozhodli sa uviesť ich do ďalšieho filmu. A vyzerá to tak, že Stallone s Marksom ostali v spojení, pretože následne Cuff a Link hrali vo všetkých filmoch nadväzujúcich na Rockyho.

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií