fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rodičia, majte sa na pozore. V okolí Komárna pravdepodobne došlo k pokusu o únos mladých dievčat

Polícia nahlásené oznámenia prevereje. Posádky dvoch vozidiel mali lákať mladé dievčatá, aby k nim nastúpili do áut.

Máte tip? napíšte nám mailom

14.9.2022 (Webnoviny.sk) – Komárňanskí policajti preverujú viaceré oznámenia, že v troch obciach okresu došlo k sledovaniu maloletých detí čiernym vozidlom, ktorého posádka mala lákať deti do auta. Na sociálnej sieti o tom informuje nitrianska krajská polícia.

Posádka lákala dievča do auta

V jednom prípade malo ísť o vozidlo zn. Mercedes a v ďalšom prípade o Volkswagen. Uvedené skutočnosti polícia intenzívne preveruje.

„Na základe jednej z previerok, ktoré vykonali komárňanskí policajti, bolo zistené, že posádka čierneho Mercedesu komunikovala s mladým dievčaťom, ktoré im bolo sympatické a lichotili jej. Týmto konaním sa nedopustili žiadneho protiprávneho konania,“ píše v statuse polícia, v záujme ktorej nie je vyvolávať paniku, ale pôsobiť preventívne.

Rodičia by mali spozornieť

„Aj preto dávame tieto informácie do pozornosti, aby sme informovali rodičov. Upozornite, prosím, deti, aby sa s cudzími ľuďmi nedávali do reči, nech si od nikoho neberú žiadne veci a nenasadajú cudzím ľuďom do auta,“ dodáva polícia, ktorá sa listom v podobnom znení obrátila aj na školy a školské zariadenia v okrese Komárno.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Prečítajte si tiež:
Diaľnica D2 je neprejazdná, kamión tam prerazil zvodidlá a dostal sa do protismeru (foto)

Viac k témam: Vyšetrovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Rodičia, majte sa na pozore. V okolí Komárna pravdepodobne došlo k pokusu o únos mladých dievčat © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií