Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rusi bombardovali Mykolajiv na juhu Ukrajiny, pri útoku zahynulo osemročné dieťa

„Poškodené boli obytné a hospodárske budovy. V dôsledku bombardovania vypukli požiare,“ uviedla tiež šéfka regionálnej rady.

3.9.2022 (Webnoviny.sk) – Osemročné dieťa zomrelo v sobotu ráno pri ruskom bombardovaní mesta Mykolajiv na juhu Ukrajiny. Uviedla to šéfka regionálnej rady Hanna Zamazejevová.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

„Dnešné ráno bolo mimoriadne ťažké. Bombardovanie pokračuje. Nanešťastie sú tu obete. Dvaja zranení sú v Mykolajive, štyria v meste Bereznehuvate. Medzi zranenými sú dve deti. Bohužiaľ osemročné dieťa bolo zabité,“ napísala na komunikačnej platforme Telegram.

„Poškodené boli obytné a hospodárske budovy. V dôsledku bombardovania vypukli požiare,“ dodala. Informuje o tom web The Guardian.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Rusi bombardovali Mykolajiv na juhu Ukrajiny, pri útoku zahynulo osemročné dieťa © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií