fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus natočil nový dokument Tempos! Na čo všetko sa môžeme tešiť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Úspešný slovenský raper Patrik Rytmus Vrbovský má na svojom konte celovečerný dokumentárny film Sídliskový sen, ktorý mal fanúšikov i odporcov. Budúci rok príde do kín dokument Tempos zameraný na hudbu a kariéru speváka.

Dokument Tempos mapuje nielen kariéru rapera

Najpopulárnejší slovenský raper nás uvedie do troch dekád slovenskej hip-hopovej scény. Spoznáme jej úplné začiatky aj súčasnosť. Dokument Tempos bude mať premiéru v roku 2020. Rytmus uviedol, že bude len o jeho kariére. Tentokrát sa nedozvieme nič o jeho pôvode, ťažkom detstve alebo stratenom otcovi. Teraz sa Rytmusovi fanúšikovia môžu tešiť na zábery, ktoré neboli nikdy nikde zverejnené. Jeho kariéra  bude zmapovaná od nuly až po jeho súčasnosť – kráľa rapu na Slovensku. Aj keď mnohí ľudia mu nefandia, na tunajšie pomery dosiahol obrovský úspech a darí sa mu aj v súkromí. Je šťastne ženatý a s manželkou vychováva maličkého syna. Dokument Tempos nám Rytmusa predstaví najmä ako talentovaného muzikanta.

Celovečerný film aj vďaka Redbullu

Dokument Tempos prináša do kín Red Bull. Vznikol v spolupráci s video-produkciou Toxpro a nebude len o Rytmusovi ako osobnosti. Bude to tiež film o histórii a vývoji slovenskej hip-hopovej kultúry, ktorú nám prerozpráva práve spevák. Jeden z troch režisérov – Nazarij Kľujev, je tým nadšený. Povedal, že produkcia dokumentu je pre jeho tím splnený sen aj preto, lebo na Rytmusovej hudbe vyrastali. Aj preto je vo filme cítiť veľa energie a srdce raperových fanúšikov. Dúfajú, že to bude pre diváka moderný hudobný dokumentárny film, kde sa dozvie niečo viac o objektívnych slovenských rapových dejinách.

View this post on Instagram

ŠTYRI❗️❗️❗️

A post shared by @ rytmusking on

Exkluzívny obsah

Rytmus svojich fanúšikov pravidelne zásobuje veľkým množstvom fotiek i videí ako zo svojho súkromia, tak aj koncertov alebo pracovných stretnutí. Aj vďaka nim si môžete predstaviť, čo všetko bude dokument Tempos obsahovať. To ale zďaleka nie je všetko. Budete svedkami mnohých rozhovorov so zaujímavými osobnosťami, ktoré odprezentujú exkluzívne informácie, aké ešte neuzreli svetlo sveta.

Rytmus je fenomén, aký sa u nás nevyskytne často. Od roku 1992 sa venuje hip hopu a mení našu hudobnú scénu. Pôsobil v množstve hudobných skupín ako Big Stone, Geto Gangs3, Patresse D, Patrik Metamorflolord. Najväčší úspech mu však priniesla skupina Kontrafakt.

https://www.instagram.com/p/B4sYXDgHD-Q/

Prečítajte si tiež:

Rytmus a Attila Végh: ich pozápasový rozhovor musíte počuť!

Zdroje: hnonline.sk redbull.com refresher.sk  24hod.sk  rukahore.sk  rytmusfwnomen.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií