fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prekvapivý útok českých novinárov: Jasmina Alagič si to odniesla

Máte tip? napíšte nám mailom

Jasmina Alagič je v našich končinách známa ako vždy usmiata a veselá moderátorka. Čo sa ale stalo, keď sa do nej obuli českí novinári?

Jasmina Alagič ako terč urážok

Ťažko povedať, čo naštartovalo českých novinárov, aby sa do nej tak pustili. Jasmina Alagič sa objavila na krste jednej známej influencerky, ktorá predstavovala nové rúže na pery. Po tomto podujatí sa na ňu začala valiť vlna kritiky. Najskôr ju označili za “všeznalca”, ktorý sa môže vyjadrovať k všetkému od výberu plienok až po komentovanie zápasov MMA. Zrejme sa to stalo preto, že po zápase Attilu Végha a Karlosa Vémolu sa zastala práve porazeného Čecha. Ako sama povedala, bol to jedinečný zážitok a celému zápasu kraľoval práve Slovák. Vyjadrila sa aj k mudrlantom, ktorí na Instagrame fandia len víťazovi a dehonestujú porazeného. Narážala aj na meme obrázky, ktoré kolovali na rôznych stránkach. Nuž, a oheň bol na streche.

https://www.instagram.com/p/B4rv25gHU0y/

Stúpla jej sláva do hlavy?

Jasmina sa stala  krstnou mamou rúžov mladej a talentovanej českej Youtuberky NotSoFunnyAny. Českí novinári jej vyčítali aj správanie práve na tomto krste. Podľa nich má Jasmina Alagič omnoho väčšie sebavedomie a nosí sa ako päťkoruna do záložne. K tomuto pomenovaniu ich viedol fakt, že sa jej vraj nechcelo poskytovať rozhovory a dokonca uprostred jedného z nich odišla a nikomu nič nevysvetlila. Podľa českých novinárov jej jediné ústretové gesto bolo, že sa na ten krst vôbec dostavila. Dokonca ju strážila ochranka,  ktorá dávala pozor na to, čo sa novinári Jasminy pýtajú a ak bolo treba, hneď zasiahla do rozhovoru.

Prečítajte si tiež:
Voľby 2020: Na internete sa množia sťažnosti na nezapočítané krúžky

https://www.instagram.com/p/B4vPLcdnGwY/

Rytmus sa jej zastal

K celej nepríjemnej situácii sa vyjadril aj jej manžel, raper Rytmus. Nie je prekvapujúce, že sa postavil na stranu svojej manželky a odmietol akékoľvek špekulácie o tom, že by mala nejaké hviezdne maniere. Poprel, že informácie na českej stránke by boli pravdivé a článok nemá pre neho žiadnu hodnotu. Rytmus tiež nezabudol povedať, že Jasmina Alagič sa odmietla rozprávať iba s jedným otravným novinárom. Ten sa kvôli tomu urazil a odišiel domov. Nuž, pravdepodobne sa nedozvieme, čo leží českým novinárom v žalúdku a prečo nazývajú Jasminu mudrlantom. Pravdou ale je, že naši moderátori či novinári nič také nehovoria.

Prečítajte si tiež:

Rytmus a Attila Végh: ich pozápasový rozhovor musíte počuť!

Zdroj: cas.sk  slovakwoman.sk expres.cz  najky.sk

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií