fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus a Attila Végh: ich pozápasový rozhovor musíte počuť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sobotný večer sa zapísal do dejín. Konal sa zápas storočia, kde sa stretli Atilla Végh a Karlos Vémola. Najväčšie bojové podujatie československej scény vyhral práve Slovák, ktorého podporuje aj Rytmus.

Rytmus a Attila Végh majú dušu bojovníka

Posledné  dni sa u nás veľa rozpráva o zápase storočia. Vypredaná O2 aréna bola svedkom mnohých mrazivých okamihov. Jeden z tých najvýraznejších okamihov nastal, keď Attila Végh prichádzal za svojím protivníkom. Spieval mu jeho priateľ Rytmus a aj to ho určite nabudilo na famózny výkon. Celý súboj Végh a Vémola trval niečo málo cez dve minúty. Slovák zasiahol súpera silným hákom z ústupu  a rozhodca zápas okamžite ukončil. Boli sme svedkami jedinečnej športovej udalosti a fanúšikovia na ňu budú ešte dlho spomínať.

Urobili spolu zaujímavý rozhovor

Na Rytmusovom instagramovom účte sa objavil rozhovor so šampiónom, ktorý si veľmi pochvaľujú aj fanúšikovia. Rytmus ho pekne pomenoval ako pozápasové domáce interview. Môžete si tu vypočuť slová skutočného šampióna. Rytmus rozdelil rozhovor na dve časti. Rozhodne sa máte na čo tešiť. Attila Végh okrem iného prezradil, že na zápas sa tvrdo pripravoval 4 mesiace a mal jasný plán tréningu. Dodal aj to, kedy mu v zápase narástlo sebavedomie a ako mu pomáhal jeho mentálny kouč. Nechajte sa inšpirovať mužom, ktorý síce padol na samé dno, ale našiel cestu späť na výslnie.

Prečítajte si tiež:
Potrpíte si na kvalitnú výživu? POWERLOGY predstavuje zdravé a poctivo vyrábané produkty

https://www.instagram.com/p/B4xUzn3HYKu/

Majú spoločného viac, ako by ste si mysleli

Rytmus ho označuje aj za brata. Attila Végh bol jeho prvým trénerom potom, ako sa Rytmus vrátil z Thajska a objavil čaro bojových športov. Odporučili mu ho známi a ako sa ukázalo, bola to skvelá voľba. Sám Rytmus si minulý rok vyskúšal, aké je to postaviť sa v boji zoči voči inému mužovi. Na galavečeri XFN sa stretol s českým raperom Marpom. Hoci prehral, bola to veľká výzva a určite sa o sebe zasa niečo nové naučil.  Raper neskrýva svoj obdiv k talentovanému bojovníkovi. Ospieval ho ako šampióna, ktorý vyhral Bellator a podľa neho ho čakajú ešte veľké víťazstvá.

Prečítajte si tiež:

Attila Végh sa čoskoro stane otcom: Kedy sa narodí malý Attilka?

Zdroje: instagram.com isport.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií