fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dara Rolins konečne odhalila pravdu. S Rytmusom sa rozišla pre TENTO dôvod

Máte tip? napíšte nám mailom

Dara Rolins nedávno priznala, prečo sa rozišla s Rytmusom. Prezradila aj to, čo ju po rozchode najviac zranilo.  

Spočiatku to vyzeralo ako láska, ktorá nikdy neskončí. Tak sa na verejnosti a sociálnych sieťach prezentovali Dara Rolins a Patrik “Rytmus” Vrbovský. Počas ich vzťahu dokonca vytvoril špeciálne pre Daru pieseň 8.október, v ktorej spieva o tom, ako mu zmenila život a ako veľmi ju miluje. Všetko ideálne však pominulo v marci 2018. Umelci, ktorí sa aj v súčasnosti živia hudbou sa po siedmich rokoch rozišli.

Dara je stále slobodná

Zo začiatku to vyzeralo ako rozhodnutie dvoch najlepších priateľov. O pár týždňov sa prostredníctvom sociálnych sietí spustila medzi bývalými milencami slovná výmena názorov. Rytmus si čoskoro našiel náhradu s južanským temperamentom Jasminu Alagič. O pár mesiacov otehotnela a stihla sa za Rytmusa vydať. Dnes si hrdí rodičia syna Sanela užívajú spoločné chvíle v Ríme. A čo Dara?  

https://www.instagram.com/p/B3XM3FBoVoC/

O novom priateľovi sa ani len nešepká. Dara Rolins však určite nie je sama. Venuje svojej dcére Laure a usilovne pracuje aj na nových projektoch. Len pred nedávnom opäť vydala diár podľa Dary a pomáha aj s kampaňou kozmetickej značky Avon.

Prečítajte si tiež:
Čarokrásny vodopád Skok, magické Jámske pleso, obľúbená Chata pod Soliskom či frekventované Popradské Pleso. Toto sú miesta, kam sa oplatí pozrieť

Konečne povedala pravdu

Dara Rolins nedávno ponúkla rozhovor pre český magazín Maire Claire, pričom sa nebránila rozprávať ani o poslednom vzťahu, ktorý prežívala s Rytmusom.  

,,Na základné potreby nepotrebujem mať niekoho oficiálneho, s kým budem vstávať každé ráno. To som zažila a v určitej chvíli to prestalo prinášať kúzlo. To preto sme sa s Patrikom rozišli. V mieri sme sa dohodli, že už nechcem, stačilo,“ povedala o rozchode speváčka Dara Rolins.

Speváčka sa v rozhovore priznala k tomu, že už dlhší čas pocitovala, že vzťah s Patrikom by radšej mala ukončiť. ,,Túžila som po tom, dlho. Naopak som bola posledný rok prehováraná, aby sme tomu dali ešte šancu,“ úprimne priznala Dara.

Podľa jej slov ju neranilo to, že si Patrik tak skoro našiel novú partnerku, ale to, ako sa zachoval ku nej. V jeden okamih sa mu zrejme zdalo rozumné, že všetko to, čo bolo medzi ním a Darou musí poprieť, pretože dnes žije s inou ženou.

,,Začal vymazávať naše spoločné fotky aj pesničku z Youtube, ktorú zložil pre mňa a pre Lauru. To bolo jediné, kedy som mu písala, či sa ´nepo…´“ hovorí Dara.

Rytmus odvtedy stihol naspievať aj pesničku pre svojho syna Sanela, ktorú nedávno naživo predstavil počas koncertu s orchestrom.

Zdroj: cas.sk  

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií