fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dara Rolins konečne odhalila pravdu. S Rytmusom sa rozišla pre TENTO dôvod

Máte tip? napíšte nám mailom

Dara Rolins nedávno priznala, prečo sa rozišla s Rytmusom. Prezradila aj to, čo ju po rozchode najviac zranilo.  

Spočiatku to vyzeralo ako láska, ktorá nikdy neskončí. Tak sa na verejnosti a sociálnych sieťach prezentovali Dara Rolins a Patrik “Rytmus” Vrbovský. Počas ich vzťahu dokonca vytvoril špeciálne pre Daru pieseň 8.október, v ktorej spieva o tom, ako mu zmenila život a ako veľmi ju miluje. Všetko ideálne však pominulo v marci 2018. Umelci, ktorí sa aj v súčasnosti živia hudbou sa po siedmich rokoch rozišli.

Dara je stále slobodná

Zo začiatku to vyzeralo ako rozhodnutie dvoch najlepších priateľov. O pár týždňov sa prostredníctvom sociálnych sietí spustila medzi bývalými milencami slovná výmena názorov. Rytmus si čoskoro našiel náhradu s južanským temperamentom Jasminu Alagič. O pár mesiacov otehotnela a stihla sa za Rytmusa vydať. Dnes si hrdí rodičia syna Sanela užívajú spoločné chvíle v Ríme. A čo Dara?  

https://www.instagram.com/p/B3XM3FBoVoC/

O novom priateľovi sa ani len nešepká. Dara Rolins však určite nie je sama. Venuje svojej dcére Laure a usilovne pracuje aj na nových projektoch. Len pred nedávnom opäť vydala diár podľa Dary a pomáha aj s kampaňou kozmetickej značky Avon.

Prečítajte si tiež:
Aká je skutočná pravda o bezpečnosti lietania?

Konečne povedala pravdu

Dara Rolins nedávno ponúkla rozhovor pre český magazín Maire Claire, pričom sa nebránila rozprávať ani o poslednom vzťahu, ktorý prežívala s Rytmusom.  

,,Na základné potreby nepotrebujem mať niekoho oficiálneho, s kým budem vstávať každé ráno. To som zažila a v určitej chvíli to prestalo prinášať kúzlo. To preto sme sa s Patrikom rozišli. V mieri sme sa dohodli, že už nechcem, stačilo,“ povedala o rozchode speváčka Dara Rolins.

Speváčka sa v rozhovore priznala k tomu, že už dlhší čas pocitovala, že vzťah s Patrikom by radšej mala ukončiť. ,,Túžila som po tom, dlho. Naopak som bola posledný rok prehováraná, aby sme tomu dali ešte šancu,“ úprimne priznala Dara.

https://www.instagram.com/p/B3NEbMkoohq/

Podľa jej slov ju neranilo to, že si Patrik tak skoro našiel novú partnerku, ale to, ako sa zachoval ku nej. V jeden okamih sa mu zrejme zdalo rozumné, že všetko to, čo bolo medzi ním a Darou musí poprieť, pretože dnes žije s inou ženou.

,,Začal vymazávať naše spoločné fotky aj pesničku z Youtube, ktorú zložil pre mňa a pre Lauru. To bolo jediné, kedy som mu písala, či sa ´nepo…´“ hovorí Dara.

Rytmus odvtedy stihol naspievať aj pesničku pre svojho syna Sanela, ktorú nedávno naživo predstavil počas koncertu s orchestrom.

Prečítajte si tiež:
Tento pár si už 37 rokov zladzuje oblečenie. Toto sú ich najlepšie kúsky!

Zdroj: cas.sk  

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií