fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rytmus dáva pusu Sanelovi: Táto fotka vás dojme

Máte tip? napíšte nám mailom

Rytmus sa na sociálnej sieti pochválil s fotografiou, ktorá vás určite dojme. Hovori o tom, aké je dôležité, keď deti vyrastajú s rodičmi. 

Pred približne tromi mesiacmi sa Rytmusovi a Jasmine narodilo prvé dieťa, ktorému dali meno Sanel. Nejde o typické slovenské meno, no Jasmina povedala, že meno Sanel sa jej odjakživa páčilo a tak bol výber jednoduchý.

Rytmus ako vzorný otec

Hrdí rodičia na svojich sociálnych sieťach zdieľajú so svojimi fanúšikmi mnohé spoločné chvíle. Nedávno sa s jednou fotografiou pochválil aj Rytmus. 

„Nič krajšie ako vaše dieťa každým novým dňom objavuje svet, neexistuje. Nechcem sa zase zamýšľať nad tým, ako niektoré deti vyrastajú bez nezodpovedných rodičov, ale až teraz cítim, aké to je pre deti dôležité. Ďakujem za život, aký mám. Beriem to ako dar,” napísal pod fotografiou Rytmus.

https://www.instagram.com/p/B3xKBeqn4ZE/

Rytmus bol nedávno hosťom v známej slovenskej relácii, ktorú moderuje Matúš Krnčok. Otvorene rozprával o peniazoch, rodine a snoch. Priznal, že je známy nielen vďaka svojej hudbe, ale aj svojimi hláškami. 

Prečítajte si tiež:
Spiace dievčatko sa na fotke krásne usmieva. Za záberom sa však skrýva smutný príbeh

Kariéra ide bokom

Porovnal aj svoj súčasný život s tým pred pár rokmi.

„Od istého obdobia to mám tak, že všetko, čoho som sa dotkol bolo rozprávkové. Je to v hlave. Dovtedy ma brzdili veci, nad ktorými som dlho premýšľal. Kariéra je super, ale tá podstata, pre ktorú som tu je, aby som sa delil o veci s blízkou osobou, ” priznal Rytmus.

Rytmus opísal aj momenty, keď stretol Jaminu. Vtedy bol odrazu plný lásky a z nej sa narodilo aj ich spoločné dieťa. To, čo dával v tom období do kariéry, to dáva teraz do rodiny, od ktorej nechce utekať. Vraví, že nechce, aby bola robota prednejšia než rodina. Chce tráviť dni s Jaminou a so synom, užívať si život, chodiť na výlety, na dovolenky, podporovať sa, a čo je najdôležitejšie, chce, aby toto všetko videl aj ich syn Sanel.  

https://www.instagram.com/p/B24dz1zIiUi/

Bojuje proti neserióznym novinárom

Odkedy sa narodil Sanel, nenechal všetku rodičovskú starosť len na Jasminu. Aj on je pri synovi, prebaľuje ho, keď v noci plače, tak bez problémov príde k nemu. Priznal sa aj k tomu, že keby sa mu dieťa narodí v období, keď mal 30 rokov, tak by to takto nerobil. Vášeň pre hudbu a sen by všetky spoločné okamihy zabila.

Prečítajte si tiež:
Barbie trend sa dostal aj k našim západným susedom. Takto vyzerá česká živá Barbie

Rytmus je kritický aj ku neprofesionálnym novinárom. Aj preto zverejňuje fotografie, do ktorých vkladá otvorené nápisy o tom, akí novinári sú. 

Robím to tak kvôli neserióznym novinárom, ktorí prídu do roboty, ukradnú moje fotky a napíšu nejaký primitívny článok. Vážim si serióznych novinárov aj fanúšikov, kvôli nim to predsa zverejňujem. Chcem, aby si ma takto ľudia pamätali, že treba poukázať aj na takýchto novinárov,” hovorí o svojich fotografiách na Instagrame Rytmus.

https://www.instagram.com/p/B3KXkeaoBpQ/

Zdroj: YouTube.com 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií