fbpx
Sajfa sa chváli porušovaním zákona! Zdieľal fotku za akú by sa nemusel hanbiť žiaden cestný pirát

Sajfa sa chváli porušovaním zákona! Zdieľal fotku za akú by sa nemusel hanbiť žiaden cestný pirát

Moderátor a vloger Matej “Sajfa” Cifra sa teší veľkej popularite nielen v rádiu či na televíznych obrazovkách, ale aj na YouTube či Instagrame. Práve tam sa pochválil tým, že je občasným cestným pirátom.

O tom, že Sajfa žije nabitým a hektickým životom nie azda pochýb, veď stíhať všetky povinnosti, ktoré má, musí byť fuška. Občas zrejme asi aj nestíha a tak sa stane, že si “zabudne” nohu na plyne svojho auta. Za to, že poruší dopravné predpisy sa však nehanbí a najnovšie sa s poriadnym prekročením rýchlosti pochválil aj prostredníctvom InstaStories. Na záberoch vidieť, že si to populárny moderátor a vloger, na svojom Mercedese vytiahol až na 160 kilometrov za hodinu!

img_4724

img_4725

 

 

Zdroj: Instagram

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Prezradil Separ Kaliho najväčšie tajomstvo?! Prečítaj si ten koment
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.