fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sexuálne škandály slávnych: Čo všetko majú za ušami tieto zvučné mená?

Máte tip? napíšte nám mailom

Sexuálne škandály sa nevyhýbajú ani slávnym osobnostiam, čo pre nich, samozrejme, vonkoncom nie je príjemné. Za čo všetko sa hanbia celebrity, ktoré sa na nás denne usmievajú z obrazoviek a časopisov?

Sexuálne škandály slávnych – Sylvester Stallone

Svoju kariéru rozbiehal veľmi ťažko. Istý čas sa len ponevieral po ulici, neskôr natočil porno a stal sa jedným z najznámejších akčných hrdinov. Sexuálne škandály Sylvestera Stalloneho sa spájajú so 16-ročnou fanúšičkou, ktorá údajne obšťastnila nielen jeho, ale aj jeho bodyguarda. V tom čase bol herec ženatý s Brigitte Nielsen.

Tiger Woods

Talentovaný golfista mal všetko, čo si muž môže priať – perfektnú kariéru, peniaze, krásnu manželku a zdravé deti. A potom na povrch vyplávali jeho nevery a otvorené spovede mileniek na seba nenechali dlho čakať. Tiger Woods bol podľa nich perverzný a necitlivý.

Pamela Anderson

Blondínka s bujným poprsím mužov vždy priťahovala ako magnet a slintali za ňou mnohí. Jej sex video manželom Tommym Leem zo svadobnej cesty tak potešilo veľkú časť mužskej populácie. Následne sa to zopakovalo, a tak sa natíska otázka, či to nie je len dobrý marketingový trik, keď sláva upadá.

Hugh Grant

Herec Hugh Grant ukázal, ako sa to nerobí. Najal si prostitútku a užíval si s ňou priamo na verejnosti! V tom čase chodil s krásnou Liz Hurley a hoci sa tento prešľap stal v roku 1995, zaradil sa medzi sexuálne škandály, na ktoré fanúšikovia len tak ľahko nezabudnú.

View this post on Instagram

Mine #hugh #grant #hughgrant #mylove #mine

A post shared by Hugh Grant (@hughgrantlove) on

Woody Allen

Režisér Woody Allen šokoval svet, keď sa po rozvode s Miou Farrow oženil s adoptívnou dcérou bývalej manželky. Špekulovalo sa, že sexuálne zneužíval aj vlastnú biologickú dcéru Dylan, ale nikdy sa to nepotvrdilo.

Ben Affleck

Bol ženatý s Jennifer Garner, ale ani to mu nezabránilo v tom, aby si užil s opatrovateľkou ich detí. Pobláznila ho tak veľmi, že jej kupoval drahé dary a platil jej účty. Hoci sa manželstvo snažil zachrániť, nevyšlo to a sexuálne škandály mu zničili rodinu.

John Travolta

Fešák z Pomády žije v šťastnom manželstve s herečkou Kelly Preston, no preslávili ho homosexuálne škandály. Aj keď sa o ňom pošepkáva, že má radšej mužov ako ženy, s manželkou ostáva a statočne zvládol aj obvinenia zo sexuálneho obťažovania.

Bill Cosby

Slovákov si získal vďaka sitcomu, kde sa prezentoval ako milujúci otec a manžel. Bill Cosby však podľa obvinení niekoľkých žien vôbec nie je neviniatko. Mal ich omámiť drogami a zneužiť. Niektoré sa snažil umlčať peniazmi, ale celkom to nevyšlo.

Michael Jackson

Kráľ popu sa preslávil spôsobom, po akom určite netúžil. Jeho sexuálne škandály sa prevalili v roku 2005, kedy ho obvinili zo sexuálneho zneužívania. Jeho vášeň pre malých chlapcov mu priniesla veľmi negatívnu reklamu a ťahala sa s ním až do konca jeho života.

Harvey Weinstein

Amerického producenta a režiséra Harveyho Weinsteina dobehli sexuálne škandály z minulosti. Svedčili proti nemu desiatky žien, ktoré hovorili o sexuálnom zneužívaní a znásilnení. Ako obete si vyberal najmä herečky, ktorým sľuboval rýchly postup v kariére. Medzi nimi sú aj herečky Angelina Jolie, Gwyneth Paltrow či Rose McGowan.

Jeffrey Epstein

Medzi sexuálne škandály, ktoré nemajú vo svete bohatých a známych obdobu, patrí rozhodne tento. Bohatý americký finančník Jeffrey Epstein bol obvinený zo sexuálneho zneužívania neplnoletých dievčat, s ktorými si užíval nielen on, ale aj jeho kamaráti. Hoci tvrdil, že je nevinný, tento rok spáchal samovraždu a nechal za sebou mnoho žien, ktoré kričia po spravodlivosti.

Prečítajte si tiež:

Sociálne siete bojujú proti sexizmu: Zakázali používať emoji broskyne a baklažánu

Zdroj: pluska.sk  diva.sk  cas.sk  tvnoviny.sk  svetevity.sk  magazin.pluska.sk  telkac.zoznam.sk  hnonline.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií