fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nepreslávil ich len talent: TOTO sú známe celebrity, ktoré nakrútili pikantné video

Máte tip? napíšte nám mailom

Za cenu zviditeľnenia sú niektorí ľudia schopní urobiť čokoľvek. Prinášame vám niekoľko známych celebrít, ktoré natočili pikantné video. 

Kim Kardashian

Prvú dámu snáď ani nemusíme špeciálne predstavovať. V súčasnosti patrí medzi najznámejšie influencerky na Instagrame. Pred rokom však priznala, že dvakrát užila extázu. Pri prvej sa vraj vydala a pri druhej natočila sex video. Ktovie, kde je pravda, pretože tmavovláska má na konte nielen jedno pikantné video, ale oveľa viac. Jedno z nich vzniklo v roku 2007 a má 39 minút. Natočila ho s vtedajším priateľom Ray J-om. Video jej však ukradli a Kim sa rozhodla, že zlodejov zažaluje. A práve tento počin jej vyniesol neuveriteľných 5 miliónov dolárov a celosvetovú slávu, ktorá trvá dodnes.  

 Kanye West

https://www.instagram.com/p/B3pqEEAIyHQ/

Keď mohla Kim, prečo by pikantné video nenatočil aj Kanye? Obaja priznali, že nejaké spoločné video by sa vraj u nich doma nájsť mohlo, no oveľa známejší je fakt, že Kanye natočil aj videá, na ktorých nie je Kim. Na prvom sa nachádza 18-ročná, dokonca vydatá, žena a na tom druhom je opäť mladá a neznáma žena. Aj v tomto prípade sa únik nezaobišiel bez zažalovania, a tak si na konto pripísal slušný balík aj Kanye. 

Pikantné video a Jennifer Lopez

https://www.instagram.com/p/B25l4ZTAkiu/

Jennifer Lopez všetci veľmi dobre poznáme ako šikovnú herečku a ešte lepšiu speváčku, ktorá má aj napriek svojmu už nie nízkemu veku zvodnú postavu. Zrejme aj jej nové videoklipy k piesňam sú preto plné vášne, tanca a akejsi živelnosti. Na verejnosť však vyplávala informácia o záhadnom pikantnom videu, ktoré niekto získal v roku 2008 z jej osobného počítača. Nebyť jej šikovných právnikov, video by sa šírilo rýchlosťou svetla do celého sveta. Kauzičku tejto svetovej hviezdy sa síce podarilo ututlať, no mnohým určite vŕta v hlave otázka, čo by našli vo videu, ak by sa právnikom nepodarilo zabrániť jeho šíreniu. 

 Jaro Slávik

View this post on Instagram

Stretnutie po rokoch. #circus #kaukliari #eskamoteri

A post shared by Jaro Slavik (@slavikjaro) on

Natáčanie horúcich videí sa netýka len zahraničných celebrít, ale aj tých zo Slovenska. Svoje o tom vie aj Jaro Slávik, ktorý sa (ktovie prečo) nechal v mladosti nahovoriť na odvážne video s mužom. Odvtedy sa s Jarom spájajú všetky vtipy, ktoré sa týkajú kakaových venčekov. Vo videu sa objavil ako 18-ročný mladík. V rozhovore pre Nový čas priznal, že išlo o dve scény a bolo mu povedané, že videá sa objavia iba na americkom trhu. To sa však nestalo a keď Jara spoznal nejaký dobrák zo Slovenska alebo Čiech okamžite rozposlal echo do všetkých bulvárnych redakcií.

 Zuzana Plačková

https://www.instagram.com/p/B1HNh1KoSXt/

Zuzanu preslávil a raketovo vystrelil medzi slovenské celebrity najmä televízny program Hotel Paradise. Dnes má na svojom Instagrame pol milióna sledovateľov. Keď mala 22 rokov objavila sa na českej pornostránke. A hoci nešlo o pohlavný styk, pikantné video ukázalo všetko. V 30-minútovom videu sa nahá naolejovala od hlavy až po päty, pričom médiám oznámila, že za takýto kšeftík zinkasovala 12-tisíc eur.

Paris Hilton

https://www.instagram.com/p/B3aSVW3hZ8A/

Slávna dedička hotelového impéria je známa nielen jedným, ale hneď niekoľkými desiatkami pikantných videí, až by sa zdalo, že ju točenie vlastného tela vlastne baví. Najpikantnejší nie je len fakt, že sa vo videu objaví Paris Hilton, ale to, že sa v ňom objaví v celkom zaujímavých polohách. Pre tých, ktorí doslova vyhľadávajú videá s celebritami je prekážkou jedine to, že si za takéto videá svojich obľúbenkýň musia priplatiť. 

Pikantné video má aj Pamela Anderson

Najväčšia hviezda 90. rokov, známa predovšetkým z Pobrežnej hliadky ako blondínka so širokým úsmevom a veľkými prsiami, si tiež v minulosti potykala s nakrúcaním domáceho videa. Prvé sa na verejnosť dostalo v roku 1995. Vtedy ho nakrútila s bývalým manželom Tommym Leem počas svadobnej cesty. O tri roky neskôr vzniklo ďalšie pikantné video, kde sa už namiesto manžela objavil Bret Michaels.  

Zdroj: marieclaire.com 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií