fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Rozchody slávnych párov: Ktoré najviac šokovali fanúšikov?

Máte tip? napíšte nám mailom

Láska hory prenáša a mnohí dúfajú, že bude trvať až do konca života. Nie vždy to tak ale je a občas sa rozprávka skončí skôr, ako sa nazdáme. Ktoré rozchody slávnych párov šokovali nielen fanúšikov?

Rozchody slávnych párov – Brad Pitt a Angelina Jolie

Tento príbeh lásky mal od začiatku svojich fanúšikov i odporcov. Brad Pitt sa kvôli nemu rozišiel s krásnou Jennifer Aniston a začal žiť s Angelinou Jolie. Patrili k najkrajším párom Hollywoodu a mali všetko. Pitt si adoptoval Angelinine deti, narodili sa im vlastné a chýbalo už len jediné – svadba. Tá prišla po deviatich rokoch vzťahu. O to väčší bol v roku 2016 šok, keď Angelina Jolie podala žiadosť o rozvod. Dôvodom mala byť agresivita jedného z najkrajších hercov našej planéty. Rozchody slávnych párov boli niekedy veľmi turbulentné, čo platilo aj v tomto prípade.

https://www.instagram.com/p/B3jizHLHu1v/

Johnny Depp a Vanessa Paradis

Johnny Depp a Vanessa Paradis tvorili krásny pár naozaj dlho. Majú spolu dve deti a vyzeralo to, že to bude láska až za hrob. Nebola. V roku 2012 sa rozišli a pošuškávalo sa, že za to mohla herečka Amber Heard. Depp si ju v roku 2015 vzal, ale už po roku sa rozvádzali. Herečka zverejnila fotografiu s monoklom. Podľa jej slov po nej Depp v hádke hodil telefón a týral ju psychicky aj fyzicky.

Prečítajte si tiež:
Trápia vás doma plesne? S touto zázračnou látkou s nimi skoncujete navždy!

https://www.instagram.com/p/BdBiZEvnjhb/

Melanie Griffith a Antonio Banderas

Melanie Griffith začala s manželstvami veľmi skoro. Vydávala sa už ako 19-za Dona Johnsona. Ich manželstvo po polroku skončilo. V roku 1981 sa vydala za Stevena Bauera, s ktorým vydržala 5 rokov. V roku 1998 si opäť vzala prvého manžela. Tento raz im to vydržalo 6 rokov. Jej veľkou láskou sa stal Antonio Banderas. Vyzeralo to, že jej prelietavosť sa skončí. Po dvadsiatich rokoch sa ale rozviedli pre neprekonateľné rozdiely.

View this post on Instagram

Melanie Griffith & Antonio Banderas

A post shared by CapaMag Mazi (@capamagmazi) on

Nicole Kidman a Tom Cruise

Rozchody slávnych párov sa nevyhli ani Nicole Kidman a Tomovi Cruiseovi. Vydržali spolu jedenásť rokov a adoptovali si dve deti. Ich rozvod pravdepodobne súvisel so scientologickou cirkvou. Tá trvala na tom, že krásna herečka mala na Cruisea zlý vplyv a kvôli nej nebol správnym členom cirkvi.

Demi Moore a Bruce Willis

Stretli sa v roku 1987 a majú tri dcéry. Tvorili harmonický pár, no všetko sa skončilo, keď Bruce uvidel šteklivé fotky Demi s iným mužom. Nakoniec ju prosil o odpustenie, ale Demi už žila svoj život. Neskôr sa vydala za Ashtona Kutchera, s ktorým vydržala 6 rokov. Nedávno jej vyšla kniha plná pikantností z jej života a určite sa dočítate aj o jej manželstvách.

https://www.instagram.com/p/B2zOBWWpMuJ/

Gwyneth Paltrow a Chris Martin

Gwyneth Paltrow bola najskôr zasnúbená s Bradom Pittom. Svadba sa však nekonala, pretože blond herečka sa na manželstvo nejako necítila. Potom prišiel Ben Affleck, no jej manželom sa napokon stal spevák kapely Coldplay, Chris Martin. V roku 2003 sa vzali a majú spolu dve deti. Stíhala deti aj kariéru, ale spomalila ju popôrodná depresia. Prišiel rozchod a rozvod, ktorému fanúšikovia nechceli veriť.

https://www.instagram.com/p/B1e1tivlxTG/

Heidi Klum a Seal

Zoznámili sa v roku 2004, keď Heidi Klum čakala dieťa so svojím expriateľom Flaviom Briatorem. Keď spolu so Sealom začali chodiť, ľudia im niekedy hovorili aj kráska a zviera. Nádherná modelka a zjazvený hudobník ale svetu ukázali, že reči ich netrápia. Vzali sa a narodili sa im tri deti. Romantika a láska však vyprchali a pár sa v roku 2012 rozišiel.

Rozchody slávnych párov, ktoré šokovali fanúšikov
zenskyweb.sk

Prečítajte si tiež:

Ženské sexsymboly 90. rokov: Ich krása je neprehliadnuteľná aj dnes!

Zdroj: feminity.sk  super.cz telkac.zoznam.sk  casprezeny.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií