fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Herci, ktorí sa nemajú radi: Ako ohrozili natáčanie filmov?

Máte tip? napíšte nám mailom

Natáčanie filmov môže byť splnený sen i katastrofa. Nikto na začiatku nemôže vedieť, či všetko klapne tak, ako má. Herci, ktorí sa nemajú radi, však môžu ohroziť natáčanie. Dokážu byť  na pľaci profesionálni?

Herci, ktorí sa nemajú radi: Patrick Swayze a Jennifer Grey

Začneme legendárnym Hriešnym tancom, ktorý milujú ženy po celom svete. Bodaj by nie, keď sa tam objavil fešák Patrick Swayze. Aj keď film je veľmi jednoduchý a dej predvídateľný, vraciame sa k nemu stále. A hoci Patrick Swayze a Jennifer Grey vyzerali ako jedinečný pár, v skutočnosti sa nevedeli vystáť. Fešák dokonca vo svojej knihe priznal, že Grey bola emocionálna, nevyspelá a neprofesionálna. Film sa ale podaril a my im za to ďakujeme. Ešte šťastie, že herci, ktorí sa nemajú radi, sú profesionáli.

Ryan Gossling a Rachel McAdams

Zápisník lásky je považovaný za dokonalú knihu a nie je preto prekvapujúce, že sa dočkal aj filmového spracovania. Ryan Gossling a Rachels McAdams sa svojich úloh zhostili bravúrne, ale nesadli si. Zašlo to dokonca tak ďaleko, že herec chcel vymeniť svoju partnerku za nejakú inú, lebo s ňou nevedel vydržať. Film nakoniec dotočili a začali spolu chodiť. Že by bol od nenávisti k láske naozaj taký malý krok? Pokojne by sme mohli povedať, že herci, ktorí sa nemajú radi, sa môžu aj zamilovať.

Prečítajte si tiež:
Video, pri ktorom tuhne krv v žilách! Pozrite sa, čo stvárali deti na ceste

Julia Roberts a Nick Nolte

Jeden zo starších filmov Zbožňujem problémy bol plný humoru a iskrenia. Žiaľ, to bolo len na plátne. Julia Roberts a Nick Nolte si tak išli na nervy, že niektoré scény sa točili oddelene. Jeden druhému sa vyhýbali a svoje nesympatie sa ani nesnažili skrývať. Každý z nich tomu druhému neustále vyčítal niečo iné.

Sylvester Stallone a Richard Gere

V tomto prípade môžeme hovoriť aj o pästnom súboji a nenávisti. Sylvester Stallone a Richard Gere sú talentovaní herci. Začalo sa to pri natáčaní filmu The Lords of Flatbush, kde sa nedokázali ani normálne porozprávať. Aby sa film dokončil,  museli vyhodiť Richarda Gerea. Odvtedy spolu nehrali.

Tony Curtis a Marilyn Monroe

Ak by sme chceli zabrúsiť ešte hlbšie, tak by sme mohli spomenúť kultový film Niekto to rád horúce, kde hrala božská Marilyn Monroe. Bolo o nej známe, že rada meškala a texty sa takmer vôbec neučila. Tony Curtis to ako profesionál nezvládal a neznášal ani bozkávanie s Marilyn. Na filme to ale nebolo poznať.

Prečítajte si tiež:
Budúce hviezdy YouTube? #7: Tinka Channel

Johnny Depp a Angelina Jolie

Hviezdni herci, ktorí sa nemajú radi, sa objavili aj vo filme Cudzinec. Johnny Depp a Angelina Jolie sa znenávideli a film nebol takým úspechom, ako sa čakalo. Kým Johnny o nej tvrdil, že je to primadona posadnutá kontrolou, Angelina ho mala za zanedbaného čudáka, ktorý chodil neskoro.

Prečítajte si tiež:

Najnechutnejšie filmy všetkých čias: Sú kontroverzné a zakázané

Zdroje: noizz.sk  telkac.zoznam.sk  emefka.sk  vofko.sk  csfd.cz

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií