fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Opatrovateľka zneužívala 11-ročného chlapca: Porodila mu dieťa

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladá, 27 ročná žena bola odsúdená na 20 rokov väzenia za sexuálne zneužívanie 11-ročného chlapca. Bývalá opatrovateľka mu dokonca porodila dieťa.

Keď matka 11-ročného chlapca zamestnala Marissu Mowry, aby strážila jej jediného syna a venovala sa mu, kým bude ona v práci, netušila, akú hrôzu si bude musieť mladý chlapec prežiť. Marissa mala v tom čase 22 rokov a stráženie detí patrilo k jej hlavnej pracovnej náplni. Matka malého chlapca ju dokonca zamestnala na odporúčanie svojej kamarátky.

Nečakané tehotenstvo

Prípad, ktorý šokoval verejnosť, sa odohral pred niekoľkými rokmi, no spravodlivosti sa poškodený chlapec dočkal až teraz. V roku 2014 ho Marissa Mowry pravidelne počas neprítomnosti rodičov chodila strážiť do jeho rodného domu, kde sa s ním veľmi rýchlo sexuálne zblížila a začala ho opakovane zneužívať, pričom pri pohlavnom styku nepoužívali kondóm.

Prečítajte si tiež:
Divadelná kvapka krvi: Keď darovanie najvzácnejšej tekutiny prebieha na doskách, ktoré znamenajú svet

Až o 3 roky neskôr sa chlapec o sexuálnych útokoch zdôveril svojej matke, ktorá okamžite zalarmovala políciu. Pravdivosť tejto zvrhlosti nepotvrdila len chlapcova výpoveď, ale aj testy DNA. Marissa totiž v roku 2014 otehotnela a porodila chlapca. Otcom jej dieťaťa bol vtedy 11-ročný chlapec, o ktorého sa starala.

Pred prednáškou najprv do škôlky

Počas súdneho konania, ktoré sa odohralo v septembri, sa bývalá opatrovateľka priznala k sexuálnemu zneužívaniu chlapca a v stredu 16. októbra bola odsúdená. Marrisu, ktorá má v súčasnosti 28 rokov, odsúdil súd na 20 rokov väzenia.  Po jej prepustení bude musieť byť pod dohľadom polície, psychiatrov a kurátorov ďalších 10 rokov, pričom zostane navždy zaregistrovaná na zozname sexuálnych delikventov.

V súčasnosti sa o jej malého syna stará jeho otec, ktorým je zneužívaný chlapec. Mladý, 17-ročný otec odvedie každé ráno syna do škôlky a jeho kroky ďalej smerujú na vysokú školu, ktorú navštevuje.

Sexuálne zneužívanie detí

Sexuálne zneužívanie detí ich opatrovateľkami nie je, bohužiaľ, výnimočné. Mnoho detí však o svojich traumatizujúcich zážitkoch nehovorí a tají ich. V roku 2009 bola dokonca jedna opatrovateľka odsúdená na 125 rokov väzenia za to, že zneužívala malé deti a natáčala sa pri tom. Niektoré z nich mali len 2 mesiace.

Prečítajte si tiež:
PET fľaše sa budú zálohovať už čoskoro

Čítajte tiež:

Hororový príbeh: Dospelá sociopatka chcela zabiť adoptívnych rodičov!

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií