fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hororový príbeh: Dospelá sociopatka chcela zabiť adoptívnych rodičov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Americká matka, ktorá si na Floride osvojila šesťročné ukrajinské dievča, je spolu so svojím bývalým manželom obvinená zo zanedbania starostlivosti a opustenia dieťaťa. No ako na svoju obranu uvádza, jej „dcéra“ je sociopat v tele dieťata. Adoptované dievča je v skutočnosti dospelá žena.

„Pokúsila sa nás zabiť!“

Tento príbeh obsahuje všetky prvky hororového filmu: americký pár žijúci na Floride, Kristine Barnettová (45 rokov) a dnes už jej bývalý manžel Michael Barnett (43 rokov) sa rozhodli adoptovať si rozkošné 6–ročné dievčatko Nataliu Graceovú. Podľa dostupných informácii sa mala narodiť na Ukrajine, kde sa jej rodičia zriekli. Adoptívni rodičia však neskôr zistili, že toto roztomilé dievčatko je jednoducho dospelou sociopatkou vyzerajúcou a vystupujúcou ako dieťa. Dievča malo v skutočnosti 22 rokov!

Chcela zabiť rodičov: Adoptované dievča je v skutočnosti dospelá
Zdroj: Kristine Barnett

Dospelé dieťa, ktoré chcelo zabíjať

Akokoľvek sa zatiaľ môže zdať tento príbeh šialený, nie je to všetko. Kristine je napriek všetkému spolu so svojím bývalým manželom obvinená z trestného činu zanedbania starostlivosti a tiež za opustenie adoptovaného dievčaťa Natalie. Polícia ich obvinila na základe toho, že v roku 2013 nechali Nataliu Graceovú v opustenom byte v Lafaytte v Indiane a presťahovali sa do Kanady, kde prerušili akékoľvek kontakty s ňou a svojim blízkymi.

Prečítajte si tiež:
Si na Vianoce SINGLE? Nezúfaj! Týchto 8 výhod ti okamžite zlepší náladu

Kristine tieto obvinenia popiera a tvrdí, že ona a jej ex-manžel Michael sú obeťami podvodu. Dievča, ktoré prijali bolo už v čase adopcie dospelou ženou, ktorá presne vedela, aký má cieľ. Svojich adoptívnych rodičov sa podľa dostupných informácií chcela zbaviť.

Natalia Graceová sa v skutočnosti narodila v roku 1989. Podľa rodného listu, ktorým disponovali adoptívni rodičia sa však narodila v roku 2010. Neuveriteľný príbeh, ktorý naháňa strach. O to väčší, že je založený na pravde.

Keď realita prekročí hranicu fikcie…

Tento skutočný príbeh môže byť povedomý pre milovníkov filmov. Podobný bol zachytený v roku 2009 v známom horore Esther, ktorý tiež nesie názov Orphan, alebo Sirota. Filmový režisér, Jaume Collet-Serra v ňom zachytil príbeh 9-ročného „sladkého“ dieťaťa, ktoré si adoptoval americký pár.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií