fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mrazivé svedectvo známej herečky: „Znásilnil ma priamo pri natáčaní filmu”

Máte tip? napíšte nám mailom

Pri príležitosti dvoch rokov od založenia kampane #MeToo (Ja tiež), ktorá poukazuje na sexuálne obťažovanie, sa americká herečka Alyssa Milano rozhodla povedať pravdu. „Znásilnil ma priamo pri natáčaní filmu,” vyhlásila. 

Alyssa Milano prvýkrát prehovorila o tom, ako ju počas natáčania sexuálnej scény zneužil herec. Tento nepríjemný zážitok sa odohral pred 25 rokmi a herečka nenašla odvahu o ňom hovoriť. Až doteraz. Nahnevaná sama na seba, aj na svojich kolegov odhalila celú pravdu.

Znásilnil ma
Zdroj: Instagram @alyssamilanodaily

Sorry Not Sorry

Vo svojom podcaste „Sorry Not Sorry“ uverejnenom 14. októbra, americká herečka po prvýkrát hovorí o skutočnostiach, ktoré sa odohrali počas natáčania jednej z erotických scén. K tomuto kroku sa odhodlala aj vďaka známej kampani #MeToo, ktorá pomáha obetiam obťažovania a sexuálneho napadnutia a zároveň ich povzbudzuje, aby prerušili ticho a nebáli sa hovoriť. „Už som niekoľkokrát zdieľala moje skúsenosti aj vďaka #MeToo. Avšak nikdy som verejne nehovorila o tej najhoršej, akú som pred 25 rokmi prežila. Je nesmierne ťažké o tom hovoriť, “ vysvetľuje Alyssa Milano.

Prečítajte si tiež:
9 skvelých príkladov ako môžete ovplyvniť svoj mozog

Herečka, známa aj zo seriálu Čarodejnice svojom podcaste detailne vysvetľuje zneužitie, ku ktorému došlo pred 25 rokmi počas natáčania sexuálnej scény. Herec, ktorý ju napadol, bol o 17 rokov starší ako ona. „Využil moment, kedy som bola najviac zraniteľná, vkĺzol mi rukami pod nohavičky a pokúšal sa do mňa preniknúť prstami. Keď sa kamery po natočení scény otočili, znásilnil ma priamo na scéne. Plakala som, bola som paralyzovaná a bola som zúrivá.”

Svedkovia mlčali

Alyssa Milano tiež  hovorí o reakcii režiséra, ktorý bol svedkom znásilnenia: „Režisér filmu za mnou prišiel hneď po tom, ako sa to stalo, “  hovorí vo svojom podcaste a dodáva, ako si detailne spomína na každý okamih toho dňa aj slová režiséra: “Je mi ľúto, čo sa stalo, neviem, čo s tým chcete robiť. Mám zavolať políciu?

Napriek znásilneniu mladej ženy natáčanie ďalej pokračovalo a ona sa musela vrátiť na scénu. „Šesť hodín som pokračovala v natáčaní scény s mužom, ktorý ma práve napadol,“ spomína si herečka, ktorá prežila skutočné utrpenie.

Agresor zostáva nepotrestaný

Alyssa Milano vo svojom svedectve ďalej hovorí, že chcela, aby bol muž za svoje činy odsúdený. „Skutočne som dnes chcela prezradiť jeho meno. Chcela som, aby trpel rovnako ako ja, aby videl, aké to je vidieť svoj vlastný svet, ako sa rozpadá…,”  povedala. Americká herečka však zmenila názor.

Jej fanúšikovia ju však teraz vyzývajú, aby povedala pravdu, aby odhalila jeho meno. Podľa informácií sa jedná o muža, ktorý naďalej pokračuje vo svojej kariére a hrá vo veľkých filmových produkciách.

Čítaj tiež:

Victoria’s Secret predstavuje svoju prvú modelku veľkosti 42

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií