fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Skupina Report spoločne s Marksom vydáva skladbu Insignis, ktorá hovorí o výnimočnosti každého z nás

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý niečím prešiel, všetci máme niečo za sebou…

Skupina Report, ktorá existuje od roku 2011, a ktorú tvoria traja členovia – René, Tomáš a DJ Silent Beats, pred pár dňami vydala skladbu Insignis, na ktorej sa podieľal aj mladý, no známy raper Marks. Klip k skladbe sa nahrával na verejných priestranstvách a sídlisku, čo dodáva skladbe tú pravú atmosféru a emócie. 

insignis

Čo o skladbe a jej vzniku povedal člen skupiny Report, Tomáš?

“Táto skladba vznikla spontánne ako cela naša tvorba – robíme to, čo nás baví a ako to cítime. Vybrali sme hudbu od Lukáša Drobného (Infinit) a vážime si, že nám dal možnosť s ním spolupracovať, keďže pracuje so špičkou scény. Insignis, čo znamená výnimoční, sme odvodili od témy, ktorá má hovoriť o tom, že každý z nás je výnimočný a jedinečný a má svoju cestu a miesto v tomto uponáhľanom svete. René napísal text, ktorý sa mi páčil, takže nebol problém nadviazať na tému, keďže hudba si už sama o sebe pýtala emóciu. Nahrávali sme u nás v štúdiu s Markom (SilentBeatz), ktorý je náš DJ a producent,” dodáva Tomáš.
“Keď sme boli s nahrávkou aspoň trochu spokojní  😀 , poslali sme to  Tomášovi Trkalovi (NIRO), ktorý robil zvuk do finálnej podoby. Navrhol, že by sa tam hodili nejaké veci, ktoré ošéfoval Flash Flaga, za čo mu moc ďakujeme. Táto vec sa dostala k Marksovi a oslovila ho, a tak sme sa rozhodli, že ju musíme dať spolu a navrhol tiež, aby sme k tomu niečo natočili. Dali sme dokopy scenár a ochotných ľudí, ktorí hrali v klipe. Veľká vďaka každému, čo priložil ruku k dielu, 😀 “ hovorí k skladbe Tomáš, člen skupiny Report.

Prečítajte si tiež:
Kedy príde spoločný projekt Drake-a a Kanyeho Westa?

Report feat. Marks – Insignis 

Zdroj:  youtube.com ; Tomáš – Report

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií