fbpx
Známy slovenský YouTuber mieri do RTVS! Bude mať vlastnú cestovateľskú šou

Známy slovenský YouTuber mieri do RTVS! Bude mať vlastnú cestovateľskú šou

Obľúbený slovenský YouTuber mieri na televízne obrazovky.

Peter Popluhár je verejnosti, ktorá sleduje domácu scénu na platforme YouTube, známy predovšetkým ako PPPíter. Jeho prvotinou je útržok z Harryho Pottera, ktorý predaboval aj spolu s kamarátmi ešte ako štrnásťročný. Toto video pridal na YouTube ešte 27. septembra 2007.

Odvtedy ubehlo takmer jedenásť rokov a jeho tvorba sa podstatne zmenila a zlepšila. Dokonca sa z populárnej internetovej platforme dostane aj do televízie. PPPíter sa bude objavovať každú sobotu o 9:05 na obrazovkách Dvojky. Premiérovú epizódu si diváci budú môcť pozrieť už túto sobotu, 1. septembra a tešiť sa môžu dovedna na desať častí, v ktorých bude predstavovať menej známe časti Afriky.

 

Pozriete si cestovateľskú šou tohto YouTubera?

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Tak toto je ozajstný luxus! Karavan v hodnote 500 tisíc libier má vlastné kino a mnoho ďalšieho
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.