fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ohnivá show sa zvrtla na peklo! Youtuberka Týnuš Třešničková je späť aj s popáleninami

Máte tip? napíšte nám mailom

Presne pred rokom si známa česká youtuberka Kristína Týnuš Třešničková prežila peklo. Spolu s priateľom sa v septembri 2018 vydali na výlet do Istanbulu, kde si užívali spoločné chvíle až do osudného večera.

https://www.instagram.com/p/BnLdBNJHqtd/

23-ročná česká kráska si so svojou polovičkou chcela dopriať romantickú večeru, a tak sa rozhodli pre jednu z najznámejších miestnych reštaurácií, ktorá je preslávená aj svojimi ohňovými šou. Personálu sa však situácia vymkla spod kontroly, nastal výbuch a plamene zranili niekoľko hostí, medzi nimi aj Týnuš Třešničkovú. Tá žiaľ obstála zo všetkých najhoršie, oheň jej spôsobil ťažké popáleniny.

Z luxusnej reštaurácie prevoz na JIS-ku

Okamžite po incidente Třešničkovú previezli do istanbulskej nemocnice, kde dostala prvú pomoc a následne ju presunuli na súkromnú kliniku. Mladá žena mala popáleniny na 35 percentách tela. Najhoršie dopadli jej ruky, tvár a krk. Niekoľkodňová dovolenka sa zmenila na 10 mesačný boj s nesmiernou bolesťou v tureckej nemocnici bez rodiny a priateľov. 

Youtuberka spomína, že po výbuchu bola v obrovskom šoku, necítila žiadnu bolesť. Lekári ju napojili na infúzie. Bola síce pri vedomí, no akoby nevnímala, čo sa s ňou deje. No potom to prišlo, nastúpila neznesiteľná bolesť. Neustále sa priateľa a známych pýtala, ako vyzerá, no nikto jej nechcel odpovedať. Utrpela popáleniny 2. a 3. stupňa, všade mala pľuzgiere, aj na tvári a hlave.

Tri dni po nehode začali Třešničkovej robiť prvé preväzy. Zo začiatku to nebolo nič strašné, pretože mala spálené nervové zakončenia, a tak necítila žiadnu bolesť. Keď sa však nervy začali obnovovať, každý dotyk bol utrpením. Mladá žena bola dlhé mesiace odkázaná na pomoc okolia, no teraz sa konečne dočkala lepších časov a je späť doma.

Týnuš Třešničková sa vracia sa späť do života

Posledný rok bol pre Týnuš Třešničkovú najhorším životným obdobím, no po dlhej dobe sa v júli konečne opäť odhodlala natočiť video a prihovoriť sa svojim fanúšikom. Na tento moment sa podľa vlastných slov pripravovala celé týždne, pretože sa s popáleninami na tvári odmietala ukázať na verejnosti. Vo svojom najnovšom príspevku opisuje ťažké chvíle, ktoré spolu s rodinou a priateľmi po nehode prežívali. 

No a teraz tu stojím a som na seba pyšná, kam až som došla,” konštatuje po ťažkých mesiacoch Týnuš Třešničková. Ako dodala, táto neľahká životná skúsenosť ju veľa naučila. Dovtedy si totiž neuvedomovala, za čo všetko môže byť svojmu životu vďačná, teraz sa dokáže tešiť aj z maličkostí, ktoré sú pre väčšinu z nás úplne bežné. Napríklad vstať ráno z postele a učesať si vlasy. 

https://www.instagram.com/p/B1mBjZYixl0/

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Policajti naháňali Škodu Fabia, ktorá sa rútila medzi obcami rýchlosťou 214 km/h

Či bude Třešničková vo svojej kariére youtuberky testujúcej kozmetiku pokračovať, je nateraz otázne. V tejto chvíli je podstatné, že je opäť so svojou rodinou DOMA.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií