fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fanúšikovia šalejú. Naked Bananas rozosmiali Slovákov takýmto nadupaným videom

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa skupinka slovenských youtuberov pod menom Naked Bananas pobavila verejnosť ďalším skvelým videom. Pozrite sa, o čo v ňom ide.

Tak, ako v každom ich videu, aj v tomto je predstavených viacero špecifických ľudí, pre ktorých je charakteristické určité správanie. Tu predviedli niekoľko typov ľudí na prechode a zdá sa, že ich humor dostal fanúšikov ešte viac ako inokedy. Len v priebehu niekoľkých dní má diel viac ako 380 tisíc videní a vyslúžil si skutočne pozitívne ohlasy.

Medzi ľuďmi na prechode sa objavil človek definovaný ako babka, nerozhodný, šprintér, bambák, neistý, frajer, naje*anec, poistný podvodník či vagoši. Ich slovník je značne špecifický, miestami nemorálny, ale všetky videá Naked Bananas produkujú v rámci vtipu a s cieľom pobaviť.

I keď je na prvý pohľad z niektorých pomenovaní jasné, o aký typ človeka ide, bambáka či vagošov na prvý pohľad zrejme nikto neuhádne. Ale práve im bolo od fanúšikov venovaných najviac pozitívnych komentárov. Celkovo sa k videu vyjadrili, že je jednoducho skutočne super, pravdepodobne najlepšie, aké doteraz natočili.

Prečítajte si tiež:
Vtipné situácie Slovákov, kedy by si si najradšej dal poriadny facepalm
Pozitívne komentáre fanúšikov sú zjavné.
Pozitívne komentáre fanúšikov sú zjavné. Zdroj: youtube.com/Naked Bananas

S vtipom zájdeš ešte ďalej

Naked Bananas nemajú pri natáčaní videí k dispozícii špičkovú techniku. Ich zábery sú miestami amatérske, ale aj napriek tomu dokážu strhnúť davy ľudí. Vďaka svojmu kráľovskému vtipu dokazujú, že i takýto žáner má na Slovensku svoje popredné miesto. Môžme si len domyslieť, či tak dokonale poznajú svoju cieľovú skupinu, ktorou sú mladí ľudia, alebo či majú na túto prácu skutočný talent. Hoci pred pár rokmi ešte o nich Slovensko ani netušilo, dnes spolu s fanúšikmi tvoria jednu veľkú rodinu, čo potvrdzuje aj #NakedBananasFamily v predošlom komentári.

Zdroj: youtube.com/Naked Bananas 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií