fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Smer a Hlas robia podľa Foltina divadlo na naťahovanie rozpravy, Fico by začal za mrežami spievať ako škovránok

Foltin tak reagoval na diskusiu parlamentu o žiadosti Generálnej prokuratúry SR vydať súhlas s väzobným stíhaním poslanca Roberta Fica.

Máte tip? napíšte nám mailom

2.5.2022 (Webnoviny.sk) – Poslanec Roman Foltin (SaS) vyzval poslancov Smeru-SD a Hlasu-SD, aby nenaťahovali rozpravu o Robertovi Ficovi. “Padni komu padni, rozprávali poslanci opozície kedysi. Teraz robia obštrukcie a divadlo len pre to, aby naťahovali rozpravu. Dokonca vystupujú aj takí poslanci, čo v živote neprehovorili. Je to až komické. Vyzývam ich, aby s tým prestali a dali voľný priechod spravodlivosti,” napísal Foltin na sociálnej sieti. Reagoval tak na diskusiu parlamentu o žiadosti Generálnej prokuratúry SR vydať súhlas s väzobným stíhaním poslanca Fica (Smer-SD).

„Fico sa bojí a boja sa aj jeho verní poslíčkovia, poslanci. Nehovorím len o smerákoch, ale aj o hlasákoch. Vlastne momentálne medzi nimi nie je žiaden rozdiel. Boja sa aj jedni a aj druhí, pretože vedia, že ak ich ,šéf’ skončí v base, začne spievať ako taký škovránok. Až potom by sme všetci len videli, čo všetko s Ficom napáchali a kde sa čo pokradlo. A nespieval by len Fico, ale aj iní, ktorí sedia za mrežami a tajne dúfajú, že keď sa Smer dostane k moci, všetkých prepustia,“ uviedol poslanec Foltin.

Prečítajte si tiež:
Naď: Poľsko sa bude starať o slovenský vzdušný priestor, keď sa Slovensko rozhodne uzemniť stíhačky MiG-29

Viac k témam: akcia Súmrak, Obvinenie Roberta Fica a Roberta Kaliňáka
Zdroj: Webnoviny.sk – Smer a Hlas robia podľa Foltina divadlo na naťahovanie rozpravy, Fico by začal za mrežami spievať ako škovránok © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií