fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ste slobodný a chcete zaujať opačné pohlavie? Poradíme vám ako na to

Máte tip? napíšte nám mailom

Prešli ste si už niekoľkými vzťahmi, ale doteraz ste nenašli tú pravú lásku? Ak nie, určite sa snažíte zistiť, prečo práve vy si nemôžete nájsť partnerku a čo je hlavnou príčinou toho, prečo ste stále slobodný. Skúsime si poradiť, ako zaujať ženy a nájsť si konečne tú správnu partnerku.

Nehrajte sa na Boha

Ženy neznášajú mužov, ktorí sa pretvarujú a tvária sa ako keby boli Bohovia. Práve takýmto správaním, či chcete, či nie, jednoducho ženy odlákate a práve preto sa snažte správať prirodzene, na nič sa nehrajte a uvidíte, možno vám do cesty príde žena vám podobná. Nezáleží na tom, či budete mať starší opasok, alebo si dáte novší kožený opasok. Dôležité je to, ako sa správate v spoločnosti.

Buďte gentleman

Ženy hovoria, že muži – gentlemani doslova vymreli. Buďte jedným z nich a uvidíte, že ženy sa budú o vás zaujímať. Otvárajte dámam dvere, obdivujte ich, prejavujte im náklonnosť, ale samozrejme nepreháňajte to, aby to neprerástlo až do obťažovania. Buďte gentleman a pozornosť ženy si určite získate. Nič však nesiľte. Ženy to vycítia. Počas vášho stretnutia nikdy nepozerajte do svojho mobilu Xiaomi. Správy zo sociálnych sietí a neprijaté hovory by vás nemali zaujímať, keď ste na rande.

Prečítajte si tiež:
Brazília je krajinou krásy. Pozri si týchto 10 sexy Brazílčaniek, ktoré dobili svet

Čím si ženu rozhodne získate?

Srdce ženy si získate úprimnosťou, dobrou náladou a tým, že nebudete mať hlúpe poznámky. Ženy milujú gentlemanov, teda tých, ktorí sa vedia slušne správať v akejkoľvek situácii. Vôbec im nevadí, keď páni nosia pánske tašky cez plece, ale všímajú si hlavne to, ako sa muž správa, aké má vlastnosti.

Ak nechcete byť starým mládencom, rozhodnite sa so sebou niečo spraviť, pretože ak budete čakať a nezmeníte sa, ostanete sám. Buďte milí, konverzujte a nerobte sa dôležitým.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií