fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zarastené podpazušie aj výkaly: TOTO sú najdivnejšie sexuálne úchylky

Sexuálny život je veľmi dôležitý a neraz si ho radi spestríme niečím novým. Možno vás ale prekvapí, aké sú najdivnejšie sexuálne úchylky a tiež, čo všetko dokáže ľudí vzrušiť.

Máte tip? napíšte nám mailom

Najdivnejšie sexuálne úchylky – lákadlom sú hmyz a iné zvieratá

Tieto sexuálne úchylky sú pomerne neškodné, aj keď pre mnohých nepochopiteľné. Ľudí, ktorí trpia arachnofíliou, sú vzrušení pri pohľade na obyčajného pavúka. Podobná je aj formikofília. Jej nadšenci majú obľubu v zabíjaní hlavne drobného hmyzu, najmä mravcov. Keď ich zabijú, prikladajú si ich na rôzne časti tela. Ak nie sú po ruke mravce, môžu to byť aj slimáky. Ofidiofila vzrušujú hady, ktoré si s láskou obmotá okolo tela.

Ostré predmety sú v kurze

Medzi ďalšie nezvyčajné  úchylky patrí aj belofília. Ľudí vzrušujú ihly a ďalšie ostré predmety ako špendlíky, nože i veľké meče. Tým vytúženým momentom je prepichnutie kože, a aj preto obľubujú piercingy. Horším odvarom je pikerizmus, kedy sa partner vyžíva v rezaní a bodaní toho druhého ostrými predmetmi.

sexuálne úchylky
Pixabay.com

Peniaze i preplnené miestnosti

Frotéristi nie sú nebezpeční, ale stretnutie s nimi rozhodne nie je ničím príjemným. Obľubujú totiž dotýkanie sa pohlavným údom cudzích ľudí. Ideálnym miestom sa tak stáva mestská hromadná doprava alebo koncerty a festivaly. Ak ho pri tom náhodou nachytáte, bude sa tváriť, že to bola nehoda. Ak si myslíte, že ženám sa pri pohľade na peniaze roztrasú kolená len preto, že sú zlatokopky, ste na omyle. Timofília sa týka práve peňazí a pohľad na ne je veľmi vzrušujúci. Stačí len poriadne plná peňaženka.

Prečítajte si tiež:
Pravdepodobne jedna z najkrajších volejbalistiek! Krásne dlhé nohy a blond vlasy ju robia nesmierne krásnou!

Môže to byť poriadne nechutné

Hirsutofil potrebuje zarastené podpazušie, aby si mohol naozaj vychutnať posteľné radovánky. Myzofili zasa potrebujú ľudské výkaly, v ktorých sa prehrabúvajú a rozotierajú ich. Mnoho žien odmieta pri svojich partneroch pyropubizmus, a my sa tomu ani nečudujeme. Muž pred svojím vyvrcholením vytiahne penis z pošvy a zapaľovačom zapáli partnerkino ochlpenie. Vyznieva to šialene, ale šľahajúce plamene chce uhasiť svojim silným výstrekom semena. Hrá sa na hasiča, len bez vody.

sexuálne úchylky
Pixabay.com

Stromy, sväté obrázky alebo injekčné striekačky

Predstavte si prechádzku po lese. Pre väčšinu je to príjemný relax, ale pre dendrofila je to raj na zemi. Vzrušuje ho pohľad na stromy, takže v lese je varený pečený. Injektoman má zasa iného obľúbenca – striekačky všetkých veľkostí. Striekačky používa na vstrekovanie rôznych tekutín do všetkých telesných otvorov. Podobne môže na niektorých ľudí pôsobiť aj kostol alebo sväté obrázky. Homilofil sníva o tom, že bude mať sex v kostole. Hierofili nepotrebujú plný kostol, postačí im iba socha alebo svätý obrázok.

Prečítajte si tiež:
Šokujúce zistenie! Google a Facebook sledujú vašu aktivitu na porno stránkach

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií