fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ktoré znamenia zverokruhu sú najlepšie v posteli? Patríte medzi nich?

Dnes sa nebudeme zaoberať ničím iným, než posteľovými hrami. Každý z nás ich miluje. Ak vás zaujíma, ktoré tri znamenia sú v nich najlepšie, dnes sa to dozviete. Pozorne čítajte!

Máte tip? napíšte nám mailom

Každý si pod pojmom “byť dobrá/dobrý v posteli” predstavuje niečo iné. Skutočne dobrý milenec si nielen dokáže intímne chvíle s partnerom dokonalo vychutnať, ale záleží mu na tom, aby bol maximálne uspokojený aj ten druhý. Patríte medzi znamenia zverokruhu, ktorým ich znamenie pripisuje náruživosť alebo ste v sexe zdržanlivejší?

To, či dnešnému horoskopu budete veriť, je čisto na vás. Musíme vás však upozorniť na to, že horoskopy často bývajú naozaj presné a dokážu o človeku prezradiť naozaj veľa.

Tieto znamenia zverokruhu sú najlepšie v posteli

Škorpión

Škorpióni sú ľudia, ktorým záleží predovšetkým na tom, aby ste boli spokojní. Preto nikdy nebudú robiť veci len pre seba, ale hlavne pre vás. Milujú vášeň a dokonca ju aj vyžadujú. Čo sa týka posteľových radovánok, rozhodne sa máte na čo tešiť. Je ale nutné podotknúť, že sú skôr lepší milenci, než partneri. Do vzťahov sa totiž veľmi nehrnú.

Vodnár

Ľudia narodení v znamení vodnára nemajú radi či priam až neznášajú stereotyp a to ani v posteli. To znamená, že radovánky s nimi nikdy nebudú rovnaké, pretože ich budú chcieť zakaždým nejako okoreniť. Sú inteligentní, kreatívni a neboja sa vyskúšať nové veci. Nikdy vás nebudú do ničoho tlačiť, ale akonáhle odsúhlasíte ich nápad, máte sa na čo tešiť, spokojné budú obe strany. Radovánky s nimi pre vás budú skutočným potešením, pretože sa často zdá, akoby vám čítali myšlienky. Vie presne, čo, kedy a ako to má urobiť.

Prečítajte si tiež:
Poriadne trápne fotografie nacistického vodcu: Tieto fotky zakázal zverejniť sám Hitler

Baran

Barani sú jedni z najlepších milencov. Rovnako ako vodnári, aj oni sú naozaj kreatívni a budú neustále vymýšľať niečo nové. Čokoľvek s nimi je úplný zážitok. Sú ale dosť podobní škorpiónom, neradi sa viažu a do vzťahu sa nehrnú. Barani sú skôr ľudia na jednu noc. Vyhovuje im sloboda a chcú neustále objavovať niečo nové. Ak vám ale jedna noc vyhovuje, rozhodne to bude zážitok do konca života.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií