Výber stromu ti prezradí, aký bude rok 2018! Zisti, aké zmeny ťa čakajú

Výber stromu ti prezradí, aký bude rok 2018! Zisti, aké zmeny ťa čakajú

#1

strom3

Patríš k optimistom a vždy “vidíš pohár poloplný.” Život vnímaš ako jedno veľké dobrodružstvo plné nečakaných momentov a príležitostí. Po novom roku ti do života prídu významné a príjemne udalosti a to práve vďaka tomu, že si vždy otvorený novým veciam a vždy si pripravený na zmenu. Nové skúsenosti a zážitky ti zároveň prinesú do života ďalšie príjemné prekvapenia.


#2

strom4

Ak by sme mali vybrať jediné slovo, ktoré ťa najlepšie vystihuje, určite by to bolo slovo nezávislosť. Neexistujú totiž žiadne obmedzenia, ktoré by ťa zastavili na tvojej ceste. Tvoja kreativita ti v novom roku pravdepodobne pomôže k zvýšeniu platu a to sa nebudeš musieť ani veľmi snažiť – úspech sa dostaví viac-menej sám. Jediné, čo musíš spraviť je ostať verný svojim zásadám a názorom a dostaneš všetko, po čom túžiš.

#3

strom5

Vo svojom vnútri si citlivý človek, ktorý trávi veľa času premýšľaním o sebe a o svete okolo teba. V novom roku príde do vášho života osoba, s ktorou si vybuduješ harmonický a romantický vzťah. A aj keď si skutočne sebestačný a len málokedy sa nudíš, tvoj život sa stane už čoskoro zaujímavejším a dobrodružnejším.

 

 

 

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Očakávanie vs. realita: Tieto 4 vtipné ilustrácie vám ukážu, ako vyzerá romantika vo vzťahu
Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*