fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Sudca porušujúci ľudské práva by mal ísť aj z talára dole, vyjadril sa Kollár

Predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina) v dnešnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike ozrejmil, že sa o takomto návrhu budú rozprávať v koalícii.

Máte tip? napíšte nám mailom

15.5.2022 (Webnoviny.sk) – Ak sudca trikrát poruší ľudské práva, mal by byť preradený na nižší stupeň. Myslí si to predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina), ktorý v diskusnej relácii televízie TA3 V politike ozrejmil, že sa o takomto návrhu budú rozprávať v koalícii.

Ak je sudca na Najvyššom súde SR, tak v prípade pochybenia bude preradený na krajský súd a podobne. Ak totiž niektorý sudca porušuje ľudské práva, tak za mňa by mal ísť aj z talára dole. Budeme o tom ešte debatovať na pondelkovej koaličnej rade,” doplnil Kollár.

Viac k témam: Ľudské práva, Parlament, Pochybenie, Politicke diskusie, Sudca
Zdroj: Webnoviny.sk – Sudca porušujúci ľudské práva by mal ísť aj z talára dole, vyjadril sa Kollár © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií