fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tabák tiež podáva trestné oznámenie, podľa nej si Bittó-Cigániková zrejme nepamätá, že incident vyvolala ona

Romana Tabák uviedla, že je nútená brániť sa po právnej stránke, keďže Cigániková podniká zákerné kroky voči jej osobe.

Máte tip? napíšte nám mailom

5.10.2022 (Webnoviny.sk) – Poslankyňa Romana Tabák (Sme rodina) podáva trestné oznámenie na poslankyňu Janu Bittó-Cigánikovú (SaS). Tabák uviedla, že je nútená brániť sa po právnej stránke, keďže Cigániková podniká zákerné kroky voči jej osobe. Poslankyňa Tabák o tom informovala na sociálnej sieti.

Tvrdí, že incident medzi nimi vyvolala samotná Bittó-Cigániková, ktorá si to ale nemusí pamätať, pretože podľa Tabák bola pod vplyvom alkoholu a možno i omamných látok. Poslankyňa hnutia Sme rodina uviedla, že pôvodne nemala v úmysle túto záležitosť medializovať, ani podnikať žiadne iné kroky, no je nútená brániť sa po právne stránke. Reagovať sa rozhodla po konzultácii s advokátom.

Viac k témam: Bitka, Napadnutie, Trestné oznámenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Tabák tiež podáva trestné oznámenie, podľa nej si Bittó-Cigániková zrejme nepamätá, že incident vyvolala ona © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií