fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Temňáková zabojuje o kreslo predsedníčky Trnavského kraja, Uhrík ocenil jej odbornosť a húževnatosť

Temňáková je zatiaľ jedinou ženou, ktorá vo voľbách 29. októbra ohlásila kandidatúru na najvyšší post v Trnavskom samosprávnom kraji.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.8.2022 (Webnoviny.sk) – Kandidátkou politického hnutia Republika na post predsedníčky Trnavského samosprávneho kraja je Veronika Temňáková z Galanty. Informoval o tom predseda hnutia Milan Uhrík. Temňáková je okresnou predsedníčkou Republiky v Galante, profesionálne pôsobí ako konateľka viacerých spoločností.

„S citom, s akým sa stará o svoju rodinu, a s odbornosťou a húževnatosťou, s akou dáva prácu viacerým ľuďom v regióne, chce rozvíjať aj celý Trnavský kraj,“ napísal o Temňákovej na sociálnej sieti Uhrík.

Temňáková je zatiaľ jedinou ženou, ktorá sa vo voľbách 29. októbra mieni uchádzať o najvyšší post v Trnavskom samosprávnom kraji. Kandidatúru doteraz oznámili poslanec Národnej rady SR Martin Beluský, primátor Holíča Zdenko Čambal, starosta obce Ratkovce v okrese Hlohovec Martin Červenka a terajší župan Jozef Viskupič.

Kandidačné listiny pre tohtoročné voľby do orgánov samosprávnych krajov môžu politické strany, koalície alebo nezávislí kandidáti doručovať najneskôr 30. augusta.

Viac k témam: predseda Trnavského samosprávneho kraja, Župné voľby
Zdroj: Webnoviny.sk – Temňáková zabojuje o kreslo predsedníčky Trnavského kraja, Uhrík ocenil jej odbornosť a húževnatosť © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Babiš so svojou žalobou proti Ústavu pamäti národa nepochodil, súd ju zhodil so stola
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií