fbpx
Text piesne vygravírovaný na slnečných okuliaroch? Áno, aj také niečo sa už dá zohnať. Neveríte?

Text piesne vygravírovaný na slnečných okuliaroch? Áno, aj také niečo sa už dá zohnať. Neveríte?

Spevák Leon Bridges a dizajnér Ahlem Manai-Platt majú toho spoločného viac, ako by sa čakalo. Obaja nachádzajú inšpiráciu v minulosti, ktorú pretvárajú do vkusných vintage kúskov. Po tom, čo sa minulý rok spoznali na CFDA/Vogue Fashion Fund ceremony sa stali nerozlučnými priateľmi.

Rozhodli sa spojiť sily a vytvoriť limitovanú edíciu pozlátených slnečných okuliarov, inšpirovaných Bridgesovým albumom Good Thing. 

Zlatiské odtiene sú doplnené vygravírovaným textom piesne “Bad Bad News”  a špeciálne balenie obsahuje navyše aj sklenené šošovky, vinylovú edíciu Leonovych albumov a dve ručne šité kožené púzdra.

Časť výnosu pôjde do Westminster Elementary in Venice, California, kde Manai-Platt momentálne žije a tvorí.

“Som blázon do okuliarov,” priznáva spevák, “milujem najmä retro a vintage kúsky a keď cestujem, vždy si prinesiem nejaký šik kúsok do zbierky!” dopĺňa.

Nápis z lyricsu Alright, alright, all day all night! má pre speváka viacero významov

Zdroj: https://www.vogue.com/article/ahlem-sunglasses-leon-bridges-new-album-good-thing-bad-bad-news-lyrics-gold-yellow-lenses

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)