fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Text piesne vygravírovaný na slnečných okuliaroch? Áno, aj také niečo sa už dá zohnať. Neveríte?

Máte tip? napíšte nám mailom

Spevák Leon Bridges a dizajnér Ahlem Manai-Platt majú toho spoločného viac, ako by sa čakalo. Obaja nachádzajú inšpiráciu v minulosti, ktorú pretvárajú do vkusných vintage kúskov. Po tom, čo sa minulý rok spoznali na CFDA/Vogue Fashion Fund ceremony sa stali nerozlučnými priateľmi.

Rozhodli sa spojiť sily a vytvoriť limitovanú edíciu pozlátených slnečných okuliarov, inšpirovaných Bridgesovým albumom Good Thing. 

Zlatiské odtiene sú doplnené vygravírovaným textom piesne “Bad Bad News”  a špeciálne balenie obsahuje navyše aj sklenené šošovky, vinylovú edíciu Leonovych albumov a dve ručne šité kožené púzdra.

Časť výnosu pôjde do Westminster Elementary in Venice, California, kde Manai-Platt momentálne žije a tvorí.

“Som blázon do okuliarov,” priznáva spevák, “milujem najmä retro a vintage kúsky a keď cestujem, vždy si prinesiem nejaký šik kúsok do zbierky!” dopĺňa.

Nápis z lyricsu Alright, alright, all day all night! má pre speváka viacero významov

Zdroj: https://www.vogue.com/article/ahlem-sunglasses-leon-bridges-new-album-good-thing-bad-bad-news-lyrics-gold-yellow-lenses

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií