fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

To, čo máte robiť pre utuženie vzťahu, vás poriadne prekvapí. Na toto sa totiž väčšina žien neodváži

Máte tip? napíšte nám mailom

Pre niektorých bude táto správa novinkou, no pre niektorých určite nie, pretože táto chúlostivá vec sa už stala súčasťou ich vzťahu. Ako ste na tom vy?

Istá psychologická štúdia prišla na to, že uvoľňovanie plynov z nášho tela, teda prdenie, je jednou z najintímnejších záležitostí každého vzťahu. Vďaka tejto činnosti sa totiž medzi partnermi vytvára silné puto dôvery, keď sa jeden pred druhým nehanbia, nepretvarujú sa a pri nutkaní jednoducho vypustia všetky nahromadené plyny. Malo by sa však tak diať iba vo chvíli, keď sú partneri osamote, iba sami dvaja, teda určite nie v spoločnosti ostatných ľudí.

Zaujímavosťou je, že viacerí muži s touto chúlostivou záležitosťou, akou vyprázdňovanie určite je, problém nemajú, zatiaľ čo ženy sa hanbia o tejto téme vôbec rozprávať. A možno sa k nej ani pri žiadnom chlapovi nikdy neodvážia, ale svoj vzťah sa pokúsia posilňovať nejako inak.

Na záver ešte dodávame, že tieto veci by ste mali robiť iba v prípade, že to vášmu partnerovi neprekáža, pretože inak by to nemuselo skončiť utužovaním vzťahu, ale hádkou. Akokoľvek, stále platí, že ide o akýsi prejav dôvery, pretože túto vec väčšina z nás pri hocikom nerobí.

Prečítajte si tiež:
12 zaujímavosti zo sveta saunovania

Foto: pxhere.com
Zdroj: Trendweb.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií